Anda- piękna sunia w typie Gończy Polski szuka domu!
31-01-2012
Anda jest piękną suczką, średniej wielkości, w typie gończego polskiego.
Ma około 4 lata i bardzo żywiołowe usposobienie.
Znaleziona została pod koniec października w Ustroniu, gdzie błąkała się ciężarna i wygłodzona od kilku dni.
Anda jest bardzo pozytywnie do świata nastawionym psem, przyjazna dla ludzi, dzieci, psów, kotów ( tutaj jednak potrzebuje trochę czasu na przyzwyczajenie się), goni wszelkie ptactwo. Jest to pies energiczny, lubi zabawy i tarmoszenie, co za tym idzie potrzebuje dużo ruchu.
Z drugiej strony lubi też sobie poleniuchować i jest psem niezmiernie wygodnym ( nie ma szans by chociaż usiadła na suchej podłodze:))- uwielbia wszelkie fotele i kanapy. Aktualnie przebywa w fundacyjnym domu tymczasowym.
Szukamy dla Andy kochającego i odpowiedzialnego domu.
Kontakt w sprawie adopcji Andy: Fundacja "Lepszy Świat" Zosia: 508-063-271 e-mail: zofiakrystyna@poczta.onet.pl lub Kasia-782 71 77 71 dea2@op.pl
-
kategoria
Inne zwierzęta
-
rodzaj
Oddam
- własciciel
- Kontakt
-
miejscowość:
Cieszyn
-
województwo:
śląskie
- adres e-mail:

















