Koty.pl

Autor Wiadomość
eset
Liczba wiadomości: 2
Cytuj Dodano: 2017-05-10 13:05:20
Posiadam kotkę syberyjską.

Wiem, że porady na forum nie zastąpią weterynarza (czytałem 1 post) jednak piszę z prośbą o wymianę doświadczeń innych osób, które miały podobne przypadki z takimi zjawiskami. Dodatkowo proszę osoby z Poznania o polecenie DOBREGO weterynarza. Kotka była już u weterynarza ponad miesiąc temu. Dostała witaminy w zastrzyku , antybiotyki i leci przeciw wymiotne i przeciw biegunkowe. 

Powód? Kotka zaczęła mieć notorycznie biegunkę a wymioty były zjawiskiem powszechnym od dłuższego czasu. Zaniepokoiło to nas i trafiła weterynarza. Kilka kosztownych wizyt i w/w opisane zastrzyki plus badanie krwi rozwiązały chwilowo problem jednak nie wskazały przyczyny tych dolegliwości dlatego też nie otrzymaliśmy informacji o tym "co my" robimy źle (dieta) albo co należy zmienić (nawyki, dieta) aby kotce się polepszyło. Dzisiaj dostała znowu biegunki 3x w ciągu 6h plus wymioty.

Chcemy jechać do weterynarza ale DOBREGO, który znajdzie przyczynę. Jeśli to choroba to sposób leczenia a jeśli to nawyk (uczulenie) to odpowiednia dieta i pielęgnacja, ponieważ męczy nas sytuacja, że kotka się męczy a my nie możemy jej pomóc. Dostaje czasami gotowanego kurczka, karma mokra to tuńczyk i sucha ONTARIO ADULT CASTRATE