Koty.pl

Zapisz się
do serwisu

Obaszar logowania się do serwisu

Wasze...

Ostatnio dodane

Emilcia
nierasowy
Millie
nierasowy
Daisy
nierasowy
Kiki
nierasowy
Rademenes
nierasowy
Kicia
Kot europejski krótkowłosy
 • Kevin Richardson

  Kevin Richardson "Zaklinacz lwów. Historia najniebezpieczniejszej przyjaźni na świecie"

  12-03-2013

  Kilka lat temu w serwisie YouTube pojawił się film przedstawiający niezwykłego człowieka, Kevina Richardsona – opiekuna zwierząt w jednym z południowoafrykańskich rezerwatów. Nakładem Wydawnictwa Galaktyka ukazuje się właśnie książka o Kevinie i lwach.

 • Tym razem limeryki - F.J.Klimek

  Tym razem limeryki - F.J.Klimek

  25-01-2013

  Układanie limeryków ma w sobie coś z choroby zakaźnej. Objawy są jednoznaczne: cierpiący na nią jeżdżą po świecie i zamiast podziwiać piękno przyrody i architektury, wpatrują się w tablice z nazwami miejscowości, mamrocząc coś pod nosem, chichocząc i...

 • Tajemnica białego kota

  Tajemnica białego kota

  28-12-2012

  Baśnie o kotach z całego świata

 • Oskar

  Oskar

  06-10-2012

  W domu opieki w Nowej Anglii mieszka kot Oskar, który instynktownie przeczuwa, kiedy życie pacjenta zbliża się ku końcowi. Czy, jak sugeruje autor, Oskar jest w stanie wykryć ciała ketonowe, które ulatniają się z umierających komórek człowieka?

 • Kot Simona kontra reszta świata

  Kot Simona kontra reszta świata

  04-10-2012

  W tym roku ciężki jest los Kota Simona: z kociakiem w domu, nową dziewczyną Simona i coraz liczniejszymi gośćmi w ogrodzie. Nadeszła chwila, by raz na zawsze umocnić swoją pozycję w tym całym towarzystwie i stać się niekwestionowanym Superkotem.

 • Simon Tofield - Kot Simona na każdy dzień 2013

  Simon Tofield - Kot Simona na każdy dzień 2013

  03-10-2012

  Dziesiątki nowych – nigdzie niepublikowanych – rysunków Simona Tofieda, najważniejsze święta (na przykład Światowy Dzień Kota, Dzień Czarnego Kota, ale też Dzień Latarni Morskich czy Dzień Leworęcznych), a oprócz tego wyimki z klasycznych bestiariuszy.

 • Dziewięć wcieleń kota Deweya

  Dziewięć wcieleń kota Deweya

  28-09-2012

  Magiczna historia kota Deweya, którego w mroźną noc w metalowej skrzyni na książki odnalazła i przygarnęła Vicki Myron. Dzięki tej książce odkryjecie Deweya w każdym kocie, którego obdarzycie choćby odrobiną ciepła!

 • Dewey. Wielki kot w małym mieście

  Dewey. Wielki kot w małym mieście

  28-09-2012

  Gdy pewnego zimowego poranka szefowa biblioteki w Spencer znajdzie w skrzyni na książki małego rudego kotka, życie całego miasteczka zmieni się na zawsze. Dewey - bo takie otrzyma imię - okaże się darem.

 • Odyseja kota imieniem Homer

  Odyseja kota imieniem Homer

  13-09-2012

  Raz na dziewięć kocich żywotów zdarza się coś niezwykłego... Prawdziwa historia ślepego kota o imieniu Homer i kobiety, którą nauczył miłości.

 • Kot Simona i kociokwik

  Kot Simona i kociokwik

  12-05-2012

  Wraz z pojawieniem się w domu kociaka, cały porządek świata kota Simona staje na głowie. Dosłownie.