Koty.pl

Zapisz się
do serwisu

Obaszar logowania się do serwisu

Wasze...

Ostatnio dodane

Emilcia
nierasowy
Millie
nierasowy
Daisy
nierasowy
Kiki
nierasowy
Rademenes
nierasowy
Kicia
Kot europejski krótkowłosy

Regulamin forum serwisu Koty.pl

 

POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Użytkownik przed rozpoczęciem korzystania z forum Koty.pl zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem i zarejestrowania się w serwisie.
2. Rejestracja w serwisie oznacza że użytkownik zapoznał się z regulaminem forum Koty.pl oraz że wyraża zgodę na jego przestrzeganie.
3. Administracja forum  Koty.pl nie ponosi odpowiedzialności za umieszczane komentarze. Za komentarze odpowiedzialność ponoszą użytkownicy serwisu Koty.pl. Wszelkie poglądy i opinie są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu.
4. Reklama w serwisie Koty.pl oraz na forum jest płatna. W celu jej zamieszczenia skontaktuj się z naszym biurem reklamy.  Nieprzestrzeganie tego wymogu, zamieszczanie treści i linków do komercyjnych serwisów, jest naruszeniem naszego Regulaminu Serwisu i może skutkować usunięciem materiałów nieuzgodnionych.
5. Jeśli Twoja strona ma charakter niekomercyjny (np. prywatny blog o tematyce kociej), link do niego możesz zamieścić w dziale naszego forum "Gdzie warto zajrzeć czyli linki i strony warte polecenia."
6. Będzie nam miło, jeśli zamieścisz na swojej stronie jeden z naszych banerów bądź link do naszego serwisu. Banery do pobrania w różnych rozmiarach są na tej stronie:
http://www.koty.pl/baner-kotypl/
7. W naszym serwisie nie popieramy rozmnażania kotów nierasowych - wszelkie wpisy i anonse z propozycjami krycia/szukania kocura dla kotki, będą usuwane. Dotyczy to także ogłoszeń pseudohodowli. Rasowy = rodowodowy.
 
UŻYTKOWNICY
1. Na forum Koty.pl panuje zasada 1 użytkownik = 1 konto. Używanie jednocześnie dwóch i więcej kont jest zabronione. W przypadku wykrycia takich nieprawidłowości wszystkie konta zostaną usunięte. IP osób zakładających kolejne konto w celu oszukania innych użytkowników, np. w głosowaniach i konkursach, będą zapisywane i sprawdzane w pierwszej kolejności.
2. Użytkownik ma prawo zgłosić swoje podejrzenia co do dublowania kont przez innych użytkowników.
3. Użytkownik ma obowiązek odnosić się do pozostałych osób (w tym administracji i moderatorów) z szacunkiem i kulturą. Obraźliwe, dyskryminujące, niezgodne z prawem, wulgarne i niestosowne treści będą usuwane a ich Autorzy otrzymają upomnienie. 
4. Użytkownik ma prawo zgłosić obraźliwe treści innych użytkowników. Pamiętać należy jednak o tym, że administracja Koty.pl nie spędza na forum 24h jak również często nie ma czasu na przeszukiwanie wielu stron komentarzy, wątków i postów . Dla ułatwienia podjęcia odpowiednich kroków w stosunku do osób zachowujących się niestosownie i/ lub łamiących regulamin forum prosimy o przesłanie wraz ze zgłoszeniem linków do konkretnych wypowiedzi.
5. System ostrzeżeń, blokowania i usuwania kont
- po 2 ostrzeżeniach następuje blokada konta na dwa tygodnie
- gdy po odblokowaniu konta użytkownik nadal zachowuje się niestosownie lub łamie regulamin konto zostanie zablokowane na miesiąc
- w przypadku dalszego niestosownego zachowania lub łamania regulaminu konto zostanie usunięte
6. Użytkownicy powinni zwracać szczególną uwagę na przestrzeganie zasad ortografii i pisowni języka polskiego.
7. Użytkownik ma obowiązek zakładania nowych tematów w odpowiednich dla jego treści podforum.
 
ADMINISTRATOR/ MODERATOR
1. Administrator forum Koty.pl zastrzega sobie prawo do dodawania i modyfikowania kolejnych punktów regulaminu.
2. Administrator/ moderator ma prawo edytować lub usunąć komentarze użytkowników bez powiadomienia oraz podania przyczyny.
3. Administrator/ moderator ma prawo zwracać uwagę użytkownikowi, który zachowuje się niestosownie i/ lub łamie regulamin forum.