Koty.pl

Zapisz się
do serwisu

Obaszar logowania się do serwisu

Kocie gadżety

03-07-2008

Producenci kocich akcesoriów prześcigają się w pomysłach na przyciągniecie klientów. Przedstawiamy kilka niecodziennych produktów – myślicie, że kotom przypadłyby do gustu?


Mysz w bańce
Zabawka dla kota. Umieszczona wewnątrz kuli mysz na baterię samodzielnie toczy zabawkę po podłodze. Z pewnością gonić ją będzie każdy kot.  .
Cena ok. 38 zł ($17.99), www.cattoys.com/bubblemouse.html

 

Domek dla kota

Domek jest zabawką wielozadaniową dla naszego pupila. Może służyć kotu do spania, zabawy a nawet do... spożywania posiłków. Dach wykonany ze specjalnego materiału jest idealnym drapakiem.
Cena ok. 350 zł  ($165), www.tailsbythelake.com/kipupl.html

 


Metalowa miska dla kota
Dwie miski dla kota w unikalnym kształcie. Idealnie pasuje do postawienia w ogrodzie, ale będzie także świetnie prezentowała się w mieszkaniu.
Cena ok. 201zł ($95), www.tailsbythelake.com/catyamecatfe.html
 

 

Legowisko

Może służyć zarówno do spania oraz jako drapak.  Wykonane zostało ze specjalnej tkaniny, wytrzymałej i odpornej na kocie pazury. Jest nieduże, łatwo można więc je przestawiać
Cena ok. 389 zł ($159.95), www.moderntails.com/product.php?productid=23819&cat=536&page=1
 

 

 

 

 

Drzewko dla kota
Umożliwia kotu wspinanie się i zabawę na różnych wysokościach. Drzewko może również służyć za legowisko, przyda się też do ostrzenia pazurów. Umieszczone w słupku otwory dają kotu odrobinę prywatności - może właśnie to  będzie jego ulubione miejsce drzemek?
Cena ok. 1,860 zł ($879), www.catsplay.com/gl_boak.php3

 

 

Katarzyna Pielak

Rekomendacja

Oceń artykuł:

Wasza ocena: 4.5

wstecz

Komentarze

Musisz się zalogować aby dodać komentarz

Opinii użytkowników: 2