Koty.pl

Zapisz się
do serwisu

Obaszar logowania się do serwisu
 • Myszka nie ma już czasu

  Myszka nie ma już czasu

  20-11-2016

  Nazwijmy ją Myszka. Sześć dni temu zmarł jej Pan, pogrzeb odbędzie się na koszt miasta, bo to był biedny człowiek. Dobry człowiek, uczuciowy, pomocny. Znalazł Myszkę w studzience kanalizacyjnej, małą i chorą, zabrał do domu. Teraz kotka ma zniknąć.

 • Pokochaj dorosłego kota

  Pokochaj dorosłego kota

  26-10-2016

  Zastanawiasz się nad przygarnięciem mruczka? Wybierz dorosłego! Taki kot to same zalety - znany charakter, znajomość kuwety i domowych zwyczajów ludzkich. To także mniej zniszczeń w domu, za to cały ocean miłości.

 • Zatrzymać czas

  Zatrzymać czas

  23-09-2016

  Jest zjawiskowo piękna niczym kot bengalski. Przeczytaj. Może Ty zatrzymasz dla niej czas.

 • Po pobiciu kot stracił wzrok, teraz szuka domu

  Po pobiciu kot stracił wzrok, teraz szuka domu

  12-12-2015

  Henio ma około 4 lata. Pewnego dnia trafił pod market Tesco w Przemyślu. Pogodny i miły, szybko stał się ulubieńcem klientów sklepu. Dokarmiany, a na zimę zabierany na nocleg przez dobrą duszę. Niestety, znalazł się ktoś "życzliwy".

 • Pomagający kotom alarmują - kończą się talony!

  Pomagający kotom alarmują - kończą się talony!

  07-10-2015

  Zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt każda gmina w Polsce zobowiązana jest do corocznego opracowywania i realizacji planów zapobiegania bezdomności zwierząt. Plany te obejmują m.in. finansowanie darmowych zabiegów sterylizacji kotów bezdomnych.

 • Podtopione Kocimiaki

  Podtopione Kocimiaki

  25-08-2015

  Kraków. Niedzielne popołudnie 16go sierpnia, wolontariuszka fundacji Stawiamy na Łapy jedzie na kociarnię, aby zabrać na kwestę kolejne kociaki. W połowie drogi rozpętuje się wodno-huraganowe piekło...

 • I tak człowiek trafił na kota

  I tak człowiek trafił na kota

  08-08-2015

  A właściwie na trzy koty. Pierwszy był Odiś z łódzkiego schroniska, kocurek po przejściach, utykający na tylną łapkę. Potem Albert spod auta, zasmarkane kocię, ostatni Maru - dostojny kocur z działek w Luboniu.

 • Żywa tarcza z Głuchołaz

  Żywa tarcza z Głuchołaz

  28-07-2015

  Z trudem doczołgał się do nóg dobrego człowieka. Pierwszy rzut oka i wiadomo, że sprawcą cierpienia był inny, zły człowiek. Bo skąd w głowie kota dziura ze śrutem?

 • Kotka

  Kotka

  13-07-2015

  Historia prosto z życia. Poruszyła nas tak bardzo, że musimy ją tu opowiedzieć. Znalezione na fejsie.

 • 14 sposobów jak możesz pomóc kotom wolno żyjącym

  14 sposobów jak możesz pomóc kotom wolno żyjącym

  13-07-2015

  Pozwól kotom wolno żyjącym żyć bezpiecznie na ulicach, parkingach i w piwnicach, które traktują jako swoje domy. Pomóż innym pomagać kotom. Jeśli nie chcesz pomagać, to przynajmniej nie przeszkadzaj.