Koty.pl

Zapisz się
do serwisu

Obaszar logowania się do serwisu

Światowa Wystawa Kotów PZF - 9-10.03.2013 Warszawa

27-02-2013

W dniach 09-10.03.2013 w Warszawie na terenie Hali Sportowej „Koło”, ul. Obozowa 60 odbędzie się Światowa Wystawa Kotów Rasowych, organizowana przez Polski Związek Felinologiczny.

WCF World Show jest imprezą najwyższej rangi w świecie felinologicznym. Na wystawę  przyjazd zapowiedzieli hodowcy  z Rosji, Łotwy, Litwy, Ukrainy, Niemiec, Czech, Węgier i Austrii. Przyjadą oni do Warszawy by pochwalić się swoją pracą, pokazać publiczności najlepsze w typie koty rasowe oraz zweryfikować ich fenotyp pod czujnym okiem sędziowskiego jury. Koty ocenianie będą przez międzynarodowy skład sędziowski, a w trakcie wystawy odbędą się prestiżowe konkursy Master i Duble Master Ring. Tradycyjnie już wystawie towarzyszyć  będą targi zoologiczne.

Wystawa jest nie tylko świętem dla hodowców kotów - stanowi również świetny sposób na miłe, rodzinne spędzenie czasu. Z pewnością nie tylko dla mieszkańców Warszawy Światowa Wystawa Kotów Rasowych będzie dużą atrakcją i „weekend z kotami” na długo zapadnie w ich pamięci.

Szczegóły dotyczące imprezy na:  www.pzf.pl

Rekomendacja

Oceń artykuł:

Wasza ocena: 5.0

wstecz

Komentarze

Musisz się zalogować aby dodać komentarz

Opinii użytkowników: 1

  • 2013-06-26 17:44:18
    KOTECZKA93

    ciekawy artykuł :)