Koty.pl

Zapisz się
do serwisu

Obaszar logowania się do serwisu

Wasze...

Ostatnio dodane

Neo
Kot brytyjski krótkowłosy
Zeldunia
nierasowy
Tosia
Kot syjamski
Lucy
Kot brytyjski krótkowłosy
Ekler
nierasowy
Mimmi
Kot Maine Coon

Wideo

Koty uczą

... wszystko może być zabawą  

Kot budowniczy

http://www.koty.pl/aktualnosci1/art1315,kot-budowniczy.html  

Światowa Wystawa Kotów PZF - 9-10.03.2013 Warszawa

27-02-2013

W dniach 09-10.03.2013 w Warszawie na terenie Hali Sportowej „Koło”, ul. Obozowa 60 odbędzie się Światowa Wystawa Kotów Rasowych, organizowana przez Polski Związek Felinologiczny.

WCF World Show jest imprezą najwyższej rangi w świecie felinologicznym. Na wystawę  przyjazd zapowiedzieli hodowcy  z Rosji, Łotwy, Litwy, Ukrainy, Niemiec, Czech, Węgier i Austrii. Przyjadą oni do Warszawy by pochwalić się swoją pracą, pokazać publiczności najlepsze w typie koty rasowe oraz zweryfikować ich fenotyp pod czujnym okiem sędziowskiego jury. Koty ocenianie będą przez międzynarodowy skład sędziowski, a w trakcie wystawy odbędą się prestiżowe konkursy Master i Duble Master Ring. Tradycyjnie już wystawie towarzyszyć  będą targi zoologiczne.

Wystawa jest nie tylko świętem dla hodowców kotów - stanowi również świetny sposób na miłe, rodzinne spędzenie czasu. Z pewnością nie tylko dla mieszkańców Warszawy Światowa Wystawa Kotów Rasowych będzie dużą atrakcją i „weekend z kotami” na długo zapadnie w ich pamięci.

Szczegóły dotyczące imprezy na:  www.pzf.pl

Rekomendacja

Oceń artykuł:

Wasza ocena: 5.0

wstecz

Komentarze

Musisz się zalogować aby dodać komentarz

Opinii użytkowników: 1

  • 2013-06-26 17:44:18
    KOTECZKA93

    ciekawy artykuł :)