„ABC kociarza” – twój bilet do kociego świata!


Chciałbyś lepiej rozumieć swojego kota i zacieśnić łączącą was więź? A może fascynują cię kocie rasy? Ta książeczka to coś w sam raz dla ciebie!

Koty to fascynujące stworzenia, które skrywają wiele tajemnic. Miewają swoje dziwactwa, a ich zachowania czasem wydają się niezrozumiałe. Jak nauczyć się je interpretować? Co zrobić, by pozyskać sympatię i bardziej zbliżyć się do mruczka? Pomoże ci w tym „ABC kociarza”!

„ABC kociarza” – twój bilet wstępu do kociego świata

Książeczka „ABC kociarza” to 123 strony wypełnione informacjami, ciekawostkami i praktycznymi poradami na temat kotów. To kompendium wiedzy dla każdego miłośnika kotów – pomaga zrozumieć i zinterpretować większość kocich zachowań, dzięki czemu będziesz mógł zacieśnić więź ze swoim pupilem. Dowiesz się m.in., dlaczego kot chodzi za tobą do łazienki czy ugniata cię łapkami. Nauczysz się zasad prawidłowego głaskania i sprawdzisz, jak zapoznać mruczka z psem. Książeczka pomoże ci też w skompletowaniu perfekcyjnej kociej wyprawki.

To jednak nie wszystko! Dzięki „ABC kociarza” zyskasz możliwość bliższego poznania 25 fascynujących kocich ras, pogrupowanych według 5 kategorii: największe, najbardziej uczuciowe, odpowiednie dla rodzin z dziećmi, o psim charakterze oraz… inne niż wszystkie. Brzmi ciekawie, prawda?

Gdzie kupić?

„ABC kociarza”to wyjątkowy dodatek do najnowszego numeru magazynu „Mój Pies i Kot” – magazynu wraz z książeczką szukaj w sieci sklepów Biedronka. Pospiesz się – ilość dostępnych egzemplarzy jest ograniczona!

Sprawdź, co jeszcze znajdziesz w najnowszym numerze magazynu „Mój Pies i Kot”!

Masz już swój egzemplarz „ABC kociarza”? Koniecznie podziel się wrażeniami z lektury w komentarzach!

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments