Akcja Sterylizacja – edycja Marzec 2016


Jak co roku, także i w tym trwa marcowa Akcja Sterylizacji. W wybranych lecznicach, biorących udział w akcji, można taniej wysterylizować domowe mruczki.

Jak co roku, także i w tym trwa marcowa Akcja Sterylizacji. W wybranych lecznicach, biorących udział w akcji, można taniej wysterylizować domowe mruczki.

Akcja ma na celu popularyzację jednego z najskuteczniejszych sposobów zapobiegania bezdomności zwierząt czyli sterylizacji zwierząt domowych, głównie kotów i psów.

W szczególności Akcja ma za zadanie:

– Umożliwić Właścicielom psów i kotów zapisanie swojego pupila na zabieg w odpowiedniej cenie.
– Zwiększyć świadomość właścicieli zwierząt domowych (kotów i psów) na temat ich odpowiedzialności za swoje zwierzęta i ich potomstwo.
– Pokazać globalne spojrzenie na nadmierne rozmnażanie się zwierząt domowych w świetle ich istniejącej nadpopulacji, bezdomności, przepełnionych schronisk, masowej i często tragicznej śmierci lub przypadków bestialskiego uśmiercania.
– Zwiększyć liczbę wysterylizowanych zwierząt.

Zasady Akcji i ceny zabiegów

Jako termin akcji proponowany jest cały miesiąc marzec, a sugerowane maksymalne ceny zabiegów, wraz z opieka pooperacyjną (zdjęcie szwów, ewentualne podawanie antybiotyków), są następujące:

Kastracja suki – mała i średnia, do 35kg     – 200 zł
Kastracja suki – duża – 250 zł
Kastracja kotki – 100 – 120 zł
Kastracja psa – mały i średni, do 35kg –    120 zł
Kastracja psa – duży – 170 zł
Kastracja kocura – 60 zł

Zapisy na zabiegi są realizowane indywidualnie w każdej placówce. Dane kontaktowe można znaleźć na liście placówek (http://www.akcjasterylizacji.pl/lecznice-biorace-udzial/) lub wyszukać okoliczne na mapie lecznic (http://www.akcjasterylizacji.pl/mapa-lecznic/).

Organizatorzy akcji: Fundacja For Animals, Stowarzyszenie Arka
 

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments