CUDDLE CLONES – pluszowe repliki podbijają świat miłośników zwierząt

fot. instagram.com/teddyisbeauty/

Te pluszowe repliki zwierząt są tak podobne, że aż trudno uwierzyć, że nie są prawdziwe. Każdy może mieć takiego kociego klona!

Cuddle Clones to doskonały gadżet dla miłośników zwierząt. Kochasz swojego pupila tak bardzo, że  chciałbyś mieć go ze sobą wszędzie? A może niestety twój ukochany zwierzak odszedł już do zwierzęcego raju? Być może humor poprawi ci… szokująco realistyczna, pluszowa replika.

W USA Cuddle Clones cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ludzie tworzą „klony” swoich psów, kotów, królików, świnek morskich, a nawet koni! Rzecz jasna cena rośnie wraz z wielkością zamówionej repliki. Czy koszt jest wart efektów? Bez wątpienia! Pluszaki są zachwycające.

Cuddle Clones – co to takiego?

Cuddle Clones to pluszowe repliki prawdziwych zwierzaków, stworzone dokładnie na ich wzór. Podobieństwo pluszowych zwierząt do oryginałów jest tak uderzające, że „miśki
cieszą się coraz większą popularnością. Sami spójrzcie, czyż nie są słodkie?

Proces tworzenia repliki jest bardzo staranny. Firma zaleca, aby przesyłać jak największą ilość zdjęć swojego pupila. Dodatkowo wypełnia się specjalną ankietę oraz konsultuje cały projekt. Wszystko po to, aby efekt był powalający, a „miś” jak najbardziej podobny do wizerunku twojego ulubieńca! Producent skupia się na szczegółach, a to świadczy o tym, jak bardzo przykłada się tu uwagę do zadowolenia klienta. Produkcja i przesyłka z USA może trwać nawet 5 miesięcy. Koszt? Zależy od wielu czynników, ale zwykle wynosi około 200$.

Gdy tęsknisz za swoim pupilem

Pluszowy klon oczywiście nie zastąpi prawdziwego zwierzęcia. Jednak może odrobinę ukoić tęsknotę, po tym, gdy ulubieniec rodziny odejdzie lub gdy będziesz musiał się z nim rozstać z innych powodów, na przykład, gdy ukochany kot został z partnerem, z którym właśnie się rozstałeś.

Ale przecież wcale nie trzeba tracić swojego pupila, by sprawić sobie drugiego „takiego samego!” Z pluszowym kotem możesz chodzić do szkoły, do pracy, zabierać w dalekie podróże. Mały metraż nie jest przeszkodą dla tego nowego członka rodziny. Czasami nawet pluszak staje się… nowym najlepszym przyjacielem swojego pierwowzoru.

Dla jednych Cuddle Clones to ekstra gadżet, dla innych wspaniały pomysł na upamiętnienie swojego pupila i załagodzenie tęsknoty za nim, np. u dzieci. Jeszcze inni stwierdzą, że to… przesada. A jaka jest twoja opinia?

Źródło: facebook.com/CuddleClones/

Autor: Nikoletta Parchimowicz
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments