Daj zabawkę schroniskowemu kotu!


Schroniska i domy tymczasowe pełne kotów do adopcji. Latem jest ich szczególnie dużo. Koty w schroniskach nudzą się, schroniskowy budżet nie zapewnia zabawek... Nie samą karmą żyje kot. Także ten schroniskowy.

Schroniska i domy tymczasowe pełne kotów do adopcji. Latem jest ich szczególnie dużo. Koty w schroniskach nudzą się, schroniskowy budżet nie zapewnia zabawek… Nie samą karmą żyje kot. Także ten schroniskowy.

Stąd pomysł na naszą miniakcję i apel – Daj zabawkę schroniskowemu kotu.

Te zabawki długiego życia w schronisku mieć nie będą, ale zawsze, wierzcie, zawsze mile widziane najprostsze – myszki i piłeczki, piórkowe, z kocimiętką itd. Bezpieczne dla kotów, lubiane.

Bawią się kocięta i bawią się dorosłe – pomaga im to przełamać schroniskową nudę. Zabawki z dodatkiem kocimiętki lub waleriany są też świetnym sposobem na oswajanie „dzikusków”. Które mimo wszystko w schroniskach się zdarzają…

Można podarować bezpośrednio, można wysłać pocztą na adres dowolnego schroniska, można przekazać przez wolontariuszy, można zapytać mailowo fundacje – możliwości mnóstwo.

Mała rzecz, a ucieszy.

Na zdjęciach pokazujemy kocięta z darem – zabawką, która sprawiła im ogromną radochę. Zdjęcia pochodzą z Łódzkiego Schroniska dla Zwierząt, gdzie kotami opiekują się wolontariusze Fundacji VIVA akcja Kotylion.

 

Array