Grumpy Cat wyrusza na podbój Hollywood


Jak donosi serwis Deadline, planowany jest film familijny o Zrzędliwym kocie, utrzymany w stylu filmów o Garfieldzie. Podobnie jak on, Tardar będzie przemawiać ludzkim głosem. Kot Zrzęda dorobił się już własnego agenta.


Najbardziej znany kot 2012 roku? Oczywiście Grumpy Cat! Kot, a właściwie kotka o tym imieniu, zwana też Tardar Saucem, pierwszy raz pojawiła się na pewnym portalu internetowym w końcu 2012r. i bardzo szybko niczym wirus opanowała światową sieć. Wszystko dzięki nietypowej budowie pyszczka, nadającej jej wygląd „wiecznie niezadowolonej zrzędy”.
Jak donosi serwis Deadline, planowany jest film familijny o Zrzędliwym kocie, utrzymany w stylu filmów o Garfieldzie. Podobnie jak on, Tardar będzie przemawiać ludzkim głosem. Zarysu fabuły na razie nie ma, ale można przypuszczać, że tłumy internautów pójdą do kina, zwabione samym imieniem kota.
Wall Street Journal poinformował ostatnio, że Kot Zrzęda dorobił się już własnego agenta i niebawem wyda książkę o swoich przygodach.
A kiedy nasze koty ruszą na podbój kin? Och, już dawno temu dwa nasze rodzime mruczki zdobyły serca Polaków – Filemon i Bonifacy. Szkoda, że nasi twórcy nie chcą sięgnąć po ich postaci i stworzyć współczesną wersję filmową przygód obu futrzaków. Mogłoby być ciekawie…

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments