Kalendarz „Na ratunek porzuconym” – kocie przemiany


Nie minęły jeszcze 2 tygodnie od rozpoczęcia akcji przedsprzedaży charytatywnego kalendarza Fundacji Viva akcja Kotylion "Na ratunek porzuconym" - z kocimi przemianami, a już ponad 250 osób "zapisało się" na kalendarz! Dlaczego warto go kupić?

Nie minęły jeszcze 2 tygodnie od rozpoczęcia akcji przedsprzedaży charytatywnego kalendarza Fundacji Viva akcja Kotylion „Na ratunek porzuconym” – z kocimi przemianami, a już ponad 250 osób „zapisało się” na kalendarz! Łączne zamówienie przekroczyło już 250 kalendarzy. Oczywiście to jeszcze nie koniec, cały czas wolontariusze fundacji czekają na kolejne zgłoszenia.

Zapisy przyjmowane są do końca października.

„Już dziś możemy powiedzieć, że ten rok jest rekordowy! Pięknie, pięknie dziękujemy za zainteresowanie, udział w akcji i wsparcie poprzez nią KOTYlionowych podopiecznych.
Kupujesz – pomagasz – edukujesz!”

Nasz serwis objął wydawnictwo patronatem. Cenna inicjatywa, mało nagłośniona przez media. A to jedna z ciekawszych propozycji  skierowanych do „kociarzy”.

Każda karta to historia jednego uratowanego kota i jego drogi od brzydkiego kaczątka do łabędzia. Każda karta to opowieść o codziennej pracy wolontariuszy – punkt po punkcie opowiedziane, w jaki sposób można mądrze pomagać zwierzętom, że każdy z nas może wspierać działania wolontariuszy, sam nim nie będąc. To także ocieplające serce historie przyjaźni, współpracy między osobami z całej Polski, w których siłą łączącą jest KOT. Kot bezdomny, chory, czasem inwalida, czasem dzikus z piwnicy, kot ze schroniska.

Bo koty łączą ludzi. A pomaganie niesie ogromną porcję dobrej energii.

Nawet jeśli czasem się nie udaje, kot odchodzi pokonany przez chorobę, te kalendarzowe przemiany przypominają, po co to wszystko, ta cała walka bez końca o kolejne koty w potrzebie – i że warto. Zawsze warto pomagać.
 

Dobra energia, edukacja, wsparcie dla „pomagaczy” i – po prostu piękne wydawnictwo – przekonajcie się sami 🙂

Więcej informacji i jak zamówić kalendarz – klik.