Kochasz swojego pupila? Dbaj o niego!


Z inicjatywy The Point startuje kampania edukacyjna „Zadbaj o Pupila. Zdrowie i pielęgnacja”. Działania mają na celu budowanie świadomości społeczeństwa na temat odpowiedzialnego posiadania zwierząt i troski o nie w każdym aspekcie życia.

26 września startuje kolejna edycja kampanii „Zadbaj o Pupila. Zdrowie i pielęgnacja”. Kampania edukacyjna przygotowana jest przez The Point pod Patronatem Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt, Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych, Schroniska „Na Paluchu” oraz Przychodni Weterynaryjnej.

Kampania edukacyjna „Zadbaj o Pupila. Zdrowie i pielęgnacja”

Wraz z Ekspertami i Partnerami przybliżamy temat zdrowia i pielęgnacji czworonożnych przyjaciół.

  • Jak można zadbać o czysty dom z pupilem?
  • W jaki sposób leczyć AZS u naszych zwierzaków?
  • Jak można wspomóc zwierzęta podczas pandemii?
  • Na czym polega świadoma adopcja?

Na te pytania znajdziecie Państwo odpowiedzi w naszej kampanii edukacyjnej The Point – „Zadbaj o Pupila. Zdrowie i pielęgnacja”. Głównymi Partnerami Merytorycznymi zostali Polskie Stowarzyszenie Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt, Polskie Towarzystwo Nauk Weterynaryjnych, Schronisko „Na Paluchu” oraz Przychodnia Weterynaryjna.

W punkt o zdrowiu

Więcej informacji na www.wpunktozdrowiu.pl oraz 26 września w dodatku do Gazety Wyborczej. Najnowszy numer „Zadbaj o Pupila. Zdrowie i pielęgnacja” znajdziesz, klikając w ten link.


Artykuł sponsorowany

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments