Klinice na Szaserów grozi zamknięcie – Apel Fundacji Centrum Pomocy Zwierzętom – „TRIP”


Polskie realia, brak dofinansowania, brak sponsorów, wysoki czynsz, mało pacjentów komercyjnych, dużo bezdomniaków, którym nie umieliśmy odmówić pomocy, ceny leków, opłaty za media itd. To wszystko przerosło nasze możliwości, nasze piękne marzenia...

By móc dalej pomagać sami potrzebujemy Państwa pomocy.
Polskie realia, brak dofinansowania, brak sponsorów, wysoki czynsz, mało pacjentów komercyjnych, dużo bezdomniaków, którym nie umieliśmy odmówić pomocy, ceny leków, opłaty za media itd. To wszystko przerosło nasze możliwości, nasze piękne marzenia… Nigdy nie prosiliśmy o pomoc dla siebie. Zawsze dbaliśmy o dobro zwierząt stawiając je ponad nasze problemy. Jednak przyszedł czas kiedy stoimy u skraju bankructwa a nasze długi są ogromne.
Bez Państwa pomocy nie udźwigniemy tego problemu i Klinika stanie się tylko wspomnieniem….
Błagamy o pomoc….
Z ogromnym smutkiem oraz żalem zmuszeni jesteśmy zwrócić się do wszystkich z Państwa z prośbą o pomoc. Nasza Fundacja w celu poprawy kwestii dotyczących możliwości niesienia pomocy zwierzętom bezdomnym w październiku ubiegłego roku otworzyła pierwszą w Polsce klinikę weterynaryjną dedykowaną właśnie tym najbardziej potrzebującym. Niestety realia w jakimi przyszło nam się zmierzyć w tym jakże krótkim okresie postawiły całą idee w obliczu bankructwa. Koszty dotyczące utrzymania lokalu oraz zakupów leków przerosły nas wielokrotnie. Popełnionych zostało parę błędnych decyzji, paru rzeczy nie zrobiliśmy będąc pewnym, że damy sobie radę sami. Niestety myliliśmy się i całą winą obarczam tylko i wyłącznie siebie. Na wyznaczenie kary czas jeszcze przyjdzie. Teraz zwracam się do państwa z prośbą o pomoc w ratowaniu tej słusznej idei, w którą wiele osób włożyło wiele serca oraz pracy.

Przez okres działalności kliniki udało się nam pomóc około setce zwierząt bezdomnych wziętych pod skrzydła naszej fundacji, około 40 zwierzakom organizacji współpracujących. Wiemy, że jesteśmy wstanie pomagać jeszcze większej ilości lecz teraz sami potrzebujemy pomocy lub wszystko to zostanie zaprzepaszczone.

Obecnie zwracamy się do państwa z ogromną prośba o datki finansowe, które pomogą nam dźwignąć się z tej bardzo trudnej sytuacji. Na dniach poprosimy również o zorganizowanie wśród Państwa znajomych akcji zbierania podpisów do Burmistrza Dzielnicy Warszawa Praga Południe, Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy, Dyrektora Biura Ochrony Środowiska w ratuszu miejskim, Zarządu i Rady Nadzorczej Spółdzielni Pracy POLAN w którym zwracamy się z prośba o dofinansowanie naszej inicjatywy.

Pozostaję z wyrazami szacunku – Łukasz Bodziński

Dane potrzebne do przelewu:
Fundacja Centrum Pomocy Zwierzętom – „TRIP”
04-017 Warszawa, ul. Kinowa 20 lok 37
Volkswagen Bank Polska S.A.
nr rachunku: 34 2130 0004 2001 0544 9475 0005
dla przelewów z zagranicy
IBAN: PL 34 2130 0004 2001 0544 9475 0005
SWIFT: INGBPLPW
Adres banku: Volkswagen Bank Polska S.A.
00-124 Warszawa, ul. Rondo ONZ 1Fundacja Centrum Pomocy Zwierzętom – „TRIP”

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments