Koci aktorzy w teledysku do nowego singla LANBERRY „Każdy moment”


Lanberry – wokalistka, która odważnie eksperymentuje z szeroko pojętą muzyką elektroniczną, zaprezentowała teledysk do najnowszego singla: "Każdy moment". Dlaczego wspominamy o tym w kocim serwisie? Oczywiście ze względu na koty.

Lanberry – wokalistka, która odważnie eksperymentuje z szeroko pojętą muzyką elektroniczną, zaprezentowała teledysk do najnowszego singla: „Każdy moment”. Dlaczego wspominamy o tym w kocim serwisie? Oczywiście ze względu na koty.

(…) to piosenka, która pokazuje moją inną, bardziej liryczną i emocjonalną stronę. Utwór opowiada o tym, jak wielką siłę ma uczucie, które przychodzi do człowieka w niezbyt ciekawym momencie w życiu, kiedy wszystko wydaje się beznadziejne i szare. Właśnie wtedy, gdy najmniej się tego spodziewamy, rzeczywistość nabiera koloru i sensu – mówi Lanberry.
 

Teledysk do singla Każdy moment jest odzwierciedleniem tego, jak miłość wpływa na życie każdego człowieka, szarą codzienność ubierając w paletę barw.

Za produkcję klipu odpowiedzialna jest agencja Vacaloca, a specjalne podziękowania należą się Grupie Pomocy Kotom Mrau, dzięki której wspaniałe czworonogi uświetniły wideo do singla Każdy moment.
 
Sprawy zwierząt są dla mnie bardzo ważne i cieszę się, że w moim teledysku mogli wystąpić Amisz i Lemo – dwa wspaniałe koty, które, mam nadzieję, dzięki temu zwiększą swoją szansę na adopcję i nowy wspaniały dom – powiedziała artystka.
 
Czy to początek wielkiej filmowo-muzycznej kariery Amisza i Lemo? Czas pokaże 🙂
 
Teledysk można obejrzeć pod linkiem: Każdy moment na Vevo
 
źródło: materiały prasowe
 
 
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments