Koci Św. Mikołaj – spełnij marzenia schroniskowych kotów!


Kochany Święty Mikołaju! W tym roku byłem bardzo grzeczny. Sikałem tylko do kuwety, nie marudziłem przy jedzeniu i tylko dwa razy biłem się z Mruczkiem. Bardzo bym chciał od Ciebie dostać jakieś smaczne kocie chrupy, nowy kocyk, bo mi się ten stary...

Kochany Święty Mikołaju!

W tym roku byłem bardzo grzeczny. Sikałem tylko do kuwety, nie marudziłem przy jedzeniu i tylko dwa razy biłem się z Mruczkiem. Bardzo bym chciał od Ciebie dostać jakieś smaczne kocie chrupy, nowy kocyk, bo mi się ten stary już całkiem spruł, jakąś fajnom miske na szaszetki i fajnom piłke albo wendke z piórkami do zabawy. Ale najbardziej to bym chciał dostać nowy dom i rodzine, która mnie stąd zabierze i będzie już na zawsze kochać. Mam nadzieję, Mikołaju, że w tym roku mi się choć troszkę spełni.

Pozdrawiam Cię i czekam na Ciebie

Puszek ze Schroniska

Mrrr…

We wrocławskim schronisku przy ul. Ślazowej 2 przebywa wiele uroczych, cudownych mruczków, które z utęsknieniem czekają na swojego Człowieka i swój własny ciepły kąt na całe życie. Czy w tym roku Mikołaj przyniesie im upragniony prezent – kochającą rodzinę? Pamiętaj! Kot nie jest zabawką ani prezentem! To wielka odpowiedzialność za żywą czującą istotę. Adoptuj mądrze i świadomie!

Wolontariusze z Wrocławskiego Schroniska dla Zwierząt

[email protected]

 

Array