Kocie słitfocie pomagają kotom

fot. Kitty Lee Photography

Kitty Schaub jest profesjonalnym fotografem. Kiedy jej córka dostała małego kotka, Kitty postanowiła zrobić jej niespodziankę.

Kitty Schaub zazwyczaj fotografuje w swoim studiu dzieci i niemowlęta, uwieczniając ulotne chwile. Ale popularność zapewniły jej… kocie słitfocie.

Kiedy jej córka dostała małego kotka, Kitty postanowiła zrobić jej niespodziankę – studyjną sesję kociątka dziewczynki, wzorowaną na zdjęciach małych dzieci. Było to możliwe dzięki wyjątkowej współpracy kotka – potrafił z łatwością zasypiać na planie, co skrzętnie wykorzystała Kitty.

Przebrała kociaka za niemowlę

mały kociak z misiem
fot. Kitty Lee Photography

W ten sposób powstała niezwykła pamiątka.

zdjęcie słodkiego kotka
fot. Kitty Lee Photography

Zdjęcia Luny, czarnego kociaka, ubranego i upozowanego na wzór niemowlaka, podbijają teraz media społecznościowe, wywołując skrajne emocje. Jedni się zachwycają, inni pomstują nad modą na przebieranie zwierząt w ciuszki.

zdjęcie słodkiego kotka
fot. Kitty Lee Photography

Kocie słitfocie pomagają schroniskowym mruczkom

Zaskoczona sukcesem Kitty postanowiła iść za ciosem i wykorzystać popularność zdjęć Luny w szczytnym celu. Wykonała więcej podobnych fotografii i wydała z nimi charytatywny kalendarz. Dochód ze sprzedaży zasili konto lokalnego schroniska dla zwierząt Save a Stray w St. Josephs Michigan. Pomysł się spodobał – kalendarz sprzedaje się jak świeże bułeczki.

Autor: Joanna Nowakowska
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments