Kocie sprawy


Nasz portal wspiera cenną inicjatywę Straży dla Zwierząt w Polsce, tyczącą propagowania właściwej opieki nad kotami miejskimi szczególnie w okresie mrozów. 17 lutego o godz. 12.00 przedstawiciele Straży przekażą Pani Prezydent Hannie Gronkiewicz-Waltz...

 

Nasz portal wspiera cenną inicjatywę Straży dla Zwierząt w Polsce, tyczącą propagowania właściwej opieki nad kotami miejskimi szczególnie w okresie mrozów.

17 lutego br. o godz. 12.00 przedstawiciele Straży dla Zwierząt w Polsce spektakularnie przekażą na ręce Pani Prezydent Warszawy Hannie Gronkiewicz-Waltz wzorcowe domki dla kotów, które powinny się znaleźć na każdym warszawskim osiedlu. Koty podczas mrozów, trudniej sobie radzą, niż np. psy. W ostatnie mrozy Straż dla Zwierząt miała bardzo dużo wezwań i interwencji do zamrzniętych kotów na terenie miasta stołecznego. Apele urzędników o niezamykanie okienek piwnicznych nie przyniosły żadnego skutku.

Jesteśmy przekonani, że domki dla kotów będą stanowiły rozwiązanie tego problemu. Na tym przykładzie chcemy pokazać całej Polsce, że gimny mają ustawowy obowiązek dbania o zwierzę na swoim terenie, w tym również koty.

Taki domek ratuje kocie życie! apeluje Straż dla Zwierząt w Polsce.

 

Array