Konkurs Cat Madl czyli Absolutny Koci Top Model


Zapraszamy do konkursu fotograficznego, który potrwa od 1 do 22 września 2011. Czekamy na Wasze zdjęcia - przewidziane 3 równorzędne nagrody - kocie drapaki firmy Aquael.

 

 

Zapraszamy do konkursu fotograficznego, który potrwa od 1 do 22 września 2011.

Tytuł konkursu mówi sam za siebie – Cat Madl czyli Koci Absolutny Top Model – im ciekawsze zdjęcia, tym lepsze – najlepsze trzy zdjęcia z kotem zostaną nagrodzone kocimi drapakami z budkami ufundowane przez firmę AQUAEL.

Zdjęcia należy wysyłać bezpośrednio do naszej specjalnej galerii "Cat Madl" (kliknij tutaj), zaznaczając w formularzu dział "Cat Madl – zdjęcia na konkurs". Aby dodać zdjęcie, należy zalogować się do serwisu. Zdjęcia pojawią się po akceptacji redaktora serwisu w przeciągu 24 godzin.

UWAGA:

Jednym z warunków konkursu jest posiadanie i aktywacja konta w serwisie Koty.pl. Zapraszamy do założenia u nas konta – tylko wtedy będziemy mogli dodać zdjęcie do naszej konkursowej galerii 🙂

Prosimy nie przesyłać zdjęć większych niż 700 pikseli dłuższy bok i wadze do 200 kB każde – jeśli już musicie mailem 🙂

Jedna osoba może przysłać maksymalnie 2 zdjęcia – najlepiej w formacie 72dpi oraz wymiarach dłuższy bok max 700 pikseli i wadze do 200kB.

Czekamy na Wasze zdjęcia od dziś do 22 września!

 

Zapraszamy też do zaglądania do konkursowej galerii: "Cat Madl"

Można oceniać, komentować – Wasze głosy weźmiemy pod uwagę 🙂

 

Uczestnik konkursu, przesyłając zgłoszenie:
1.oświadcza, że posiada autorskie prawa majątkowe do przesłanych na konkurs zdjęć,
2.oświadcza, że przesłane na konkurs zdjęcia bezpłatnie udostępnia do publikacji w serwisie koty.pl i materiałach reklamowych serwisu koty.pl oraz upoważnia organizatora do ich opracowania (edycji) w stopniu, jaki organizator uzna za stosowny i wskazany dla prawidłowej realizacji założeń konkursu, ze szczególnym uwzględnieniem konieczności dostosowania zdjęć do wymogów, jakie muszą zostać spełnione przy jego publikacji w formie elektronicznej.
3.wyraża zgodę na przetwarzanie i udostępnianie przesłanych danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatora (ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm.).
 
 

Array