Konkurs: Przytul mnie!


Koty są niedotykalskie? A gdzie tam! W porządku, zdarzają się mruczki, które za nic w świecie nie dadzą się dotknąć, ale większość uwielbia się przytulać i godzinami mogłaby przesiadywać na kolanach opiekuna.

Portal Koty.pl razem z firmą Toys Factory przygotował dla was wyjątkowy konkurs fotograficzny pt. „Przytul mnie”. Zasady są naprawdę bardzo proste! Aby wziąć udział, wyślij nam zdjęcie przedstawiające twojego kota, który przytula się do ciebie, do ulubionej maskotki albo swojego przyjaciela – kota lub psa.

Najlepsze zdjęcie zostanie nagrodzone ręcznie robioną przytulanką przedstawiającą kotka, wykonaną z bardzo delikatnej włóczki. Więcej informacji o nagrodzie i innych przytulankach Toys Factory znajdziecie TUTAJ. Kolejnych dziewięć zdjęć zostanie nagrodzonych dwustronnymi saszetkami dla zwierzolubów.

 

Co trzeba zrobić, aby wygrać?

  • Zgłoś zdjęcie do konkursu: KLIK!
  • Dodaj krótki opis – napisz, co przedstawia zdjęcie
  • Wypełnij formularz i wyślij

Redakcja portalu Koty.pl wybierze 10 autorów najatrakcyjniejszych zdjęć. Osoba, która zajmie pierwsze miejsce wygra przytulankę-kotka, a pozostałe 9 osób otrzyma nagrodę pocieszenia: dwustronną saszetkę dla zwierzoluba.

Pokaż nam swojego przytulaska! Na zdjęcia czekamy do 3 maja, a zwycięzców ogłosimy 6 maja.

Powodzenia!

Array