Wielki świąteczny konkurs Koty.pl!


Wielki świąteczny konkurs Koty.pl właśnie wystartował. Kochasz swojego mruczka? Wiesz, co to jest odpowiedzialność? Koniecznie musisz wziąć w nim udział! Tym razem do zdobycia jest 5 x MEGAPAKA DLA OPIEKUNA KOTA, czyli:

  • pojemna torba na zakupy
  • designerski domek z drapakiem
  • zabawki z kocimiętka

Czy wiesz, że…

dbając o kota, możesz być także odpowiedzialnym za środowisko, a dokładnie nasze morza i oceany? Jak to możliwe?

WYBIERAJ ODPOWIEDZIALNIE! Zrób to dla siebie, swojego kota i przyrody. 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ to świadomość, jak nasze czyny i działania przekładają się na innych oraz na przyrodę. Z roku na rok coraz więcej światowych zasobów ryb jest przełowionych, problem ten dotyczy już ponad 33% stad ryb, a odsetek ten jest ponad trzy razy wyższy niż jeszcze w połowie lat 70-tych.

To od twoich odpowiedzialnych wyborów – także karmy z dodatkiem ryb dla twojego kota – zależy los morskich zwierząt. Aby nigdy nie zabrakło ryb w morzach i oceanach wybieraj te złowione w sposób odpowiedzialny i przyjazny dla środowiska. Szukaj produktów oznaczonych niebieskim certyfikatem zrównoważonego rybołówstwa MSC na opakowaniu. Dowiedz się więcej na msc.org/pl.

Co musisz zrobić, aby powalczyć o nagrody?

A ty kochasz swojego kota? Czujesz się odpowiedzialny za niego  i środowisko? To wspaniale. Podziel się tym z nami! Zrób zdjęcie i pokaż nam, jak dbasz o mruczka na co dzień.

Oto, jakie warunki musisz spełnić, aby wziąć udział w konkursie:

  • Zapisz się do newslettera www.koty.pl/newsletter 
  • Dodaj zdjęcie na zadany temat KLIK
  • Opublikuj to samo zdjęcie na swoim Facebooku lub Instagramie, otaguj je @mscpolska oraz @koty.pl,  oraz dodaj hashtagi: #kocham #dbam #wybieramodpowiedzialnie #wybieramMSC

Na zdjęcia czekamy od 24 listopada do 18 grudnia, a wyniki opublikujemy 24 grudnia! Powodzenia!


Partnerem konkursu jest organizacja MSC w Polsce, która powstała, aby zachować dziką naturę oceanów. MSC walczy z problemem nieodpowiedzialnego rybołówstwa, mającego destrukcyjny wpływ na środowisko naturalne. 
Niebieski certyfikat MSC można znaleźć na produktach rybnych i owocach morza, pochodzących ze zrównoważonych połowów. Gwarantuje on, że ryby i owoce morza pochodzą ze stabilnych i dobrze zarządzanych łowisk. 
Array