Konkurs: Zgarnij budkę – drapak


Jeśli jesteś subskrybentem newslettera Koty.pl, to ten konkurs jest dla ciebie! A jest o co walczyć! Tym razem do zgarnięcia jest:

  • 1 x budka – drapak dla kota od MSC Polska
  • 10 x słuchawki

MSC Polska (Marine Stewardship Council) jest międzynarodową organizacją pozarządową, która powstała 20 lat temu, aby zachować dziką naturę oceanów. MSC walczy z problemem nieodpowiedzialnego rybołówstwa, mającego destrukcyjny wpływ na środowisko naturalne. MSC dba, żeby oceany pozostały zdrowe i tętniące życiem, po to, aby przyszłe pokolenia również mogły cieszyć się bogactwem ryb i owoców morza.

Niebieski certyfikat MSC można znaleźć na produktach rybnych i owocach morza, także na rybnych karmach dla zwierząt, pochodzących ze zrównoważonych połowów. Gwarantuje on, że ryby i owoce morza pochodzą ze stabilnych i dobrze zarządzanych łowisk, a produktami rybnymi i owocami morza będziemy cieszyć się zarówno my jak i przyszłe pokolenia.

Koty lubią szproty
mat. pras.

Co trzeba zrobić, aby wygrać?

Przede wszystkim musisz być zapisany do newslettera Koty.pl. To warunek konieczny. Będziemy to weryfikować. A następnie:

  • Sprawdź temat konkursu. Otrzymałeś go wraz z kocim newsletterem 16 października!
  • Zgłoś zdjęcie do konkursu na zadany temat: KLIK!
  • Dodaj krótki opis – napisz, co przedstawia zdjęcie
  • Wypełnij formularz i wyślij

Redakcja portalu Koty.pl wybierze 11 najatrakcyjniejszych zdjęć, a ich autorów nagrodzi. Laureat pierwszego miejsca otrzyma budkę – drapak, a dziesięć kolejnych osób – słuchawki. Na Wasze fotki czekamy do 31 października, a zwycięzców  poznamy już 5 listopada. Powodzenia!

Array