Konkurs: Mój kot w kłopocie


Czy znacie to powiedzenie: „ciekawość zabiła kota, a satysfakcja go wskrzesiła”? No właśnie! Idealnie opisuje ciekawską naturę kotów. Na szczęście nie wszystkie mruczki źle kończą, ale i tak nie można im odmówić wyjątkowej dociekliwości. Zdarza się, że to właśnie przez nią wpadają przez nią w kłopoty. I czasem to my musimy im pomóc, by bezpiecznie „spadły na cztery łapy”.

Portal Koty.pl razem z wydawnictwem Trefl Joker Line przygotował dla was wyjątkowy konkurs fotograficzny pt. „Mój kot w kłopocie”. Zasady są bardzo proste! Aby wziąć udział, wyślij nam zdjęcie przedstawiające nietypową lub zabawną sytuację, w której główną rolę odgrywa… twój kot w tarapatach.

Najlepsza zdjęcia zostaną nagrodzone – mamy dla was gry rodzinne „O kocie w kłopocie” wydawnictwa Trefl Joker Line. Gra pozwala wcielić się w rolę małego kotka, który znalazł się daleko od domu i nie wie, gdzie jest. Zadaniem gracza będzie jak najszybsze odnalezienie drogi powrotnej. Gotowy na małą przygodę?

o kocie w kłopocie

Co trzeba zrobić, aby wygrać?

  • Zgłoś zdjęcie do konkursu: KLIK
  • Dodaj krótki opis – napisz, co znajduje się na zdjęciu i w jakie tarapaty wpadł twój mruczek
  • Wypełnij formularz i wyślij

Redakcja portalu Koty.pl wybierze 3 autorów najatrakcyjniejszych zdjęć. Zwycięzcy otrzymają nagrodę – grę rodzinną „O kocie w kłopocie” wydawnictwa Trefl Joker Line.

Szczegółowe informacje dotyczące nagrody znajdziesz w redakcyjnej recenzji gry, którą znajdziesz tutaj: KLIK!

Pokaż nam swojego kota w kłopotach. Na zdjęcia czekamy do 15 stycznia, a zwycięzców poznamy 18 stycznia.

Powodzenia!

Array