Konkurs: Mój kot żarłok


„Mój kot żarłok” to temat konkursu fotograficznego organizowanego przez portal Koty.pl. Wyślij nam zdjęcie swojego mruczka, kiedy je, domaga się przysmaku, kradnie jedzenie czy po prostu patrzy na swój ulubiony smakołyk. Bądź kreatywny – tak, jak koty! Pamiętaj, aby mruczek zapozował z jedzeniem.

„Pełny brzuszek to szczęśliwy brzuszek” – kot doskonale zdaje się o tym wiedzieć i… nigdy nie pójdzie spać z pustym żołądkiem. Co więcej, gdy tylko spróbujesz przegapić porę karmienia, głośno ci o tym przypomni. I chociaż większość kotów to łasuchy i nie odmówi sobie jedzenia, to nie powinniśmy częstować ich resztkami z naszego stołu, gdyż mogą im zaszkodzić.

Pamiętajcie, że brzuszek kota nie tylko powinien być pełny, ale też i zdrowy. Razem z firmą Yarrowia Canifelox zorganizowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania są suplementy diety Yarrowia Canifelox Digest Cat – wspierają one prawidłowe trawienie, stymulują układ immunologiczny, oczyszczają organizm z toksyn i metali ciężkich, wspomagają naturalne zdolności obronne i regeneracyjne organizmu. Dodatkowo zawarta w preparacie chlorella pomaga niwelować brzydki zapach z pyszczka. Z kolei miseczka wyprodukowana jest z biodegradowalnych tworzyw i jest wolna od szkodliwych dla środowiska toksyn. Powstała z naturalnego bambusa i włókien łuski ryżowej, dzięki czemu nie uczula nawet wrażliwych zwierząt.

Co trzeba zrobić, aby wygrać:

  • zgłosić zdjęcie do konkursu: KLIK
  • dodać krótki opis – co znajduje się na zdjęciu
  • wypełnić formularz i wysłać

Redakcja portalu Koty.pl wybierze 5 autorów najatrakcyjniejszych zdjęć. Zwycięzcy otrzymają nagrody – zestaw składający się suplementu diety i miseczki.

Więcej o nagrodzie możecie dowiedzieć się tutaj: KLIK!

Pokażcie nam swojego kota-żarłoka! Na zdjęcia czekamy do 13 listopada, a zwycięzców poznamy 16 listopada.

Powodzenia!

Array