Weź udział w ankiecie i wygraj nagrody!


Przygotowaliśmy dla was kolejny konkurs! Tym razem ma nieco inną formę niż poprzednie – nie będziemy bowiem oceniać nadesłanych przez was zdjęć kotów, a odpowiedzi na pytanie, których udzielicie w krótkiej ankiecie. Warunkiem przystąpienia do wypełniania kwestionariusza jest wcześniejsze zapisanie się do newslettera – zrobicie to, klikając TUTAJ. Na zapisy czekamy do 2 kwietnia. Po zapisaniu się do newslettera, w środę – 3 kwietnia – wyślemy do was link z ankietą, zawierającą także pytanie konkursowe.

Ankieta składa się z 15 pytań, z czego ostatnie pytanie jest pytaniem otwartym. To właśnie odpowiedź na nie udzielona będzie miała decydujący wpływ na wybranie zwycięzców. Nagrodzimy bowiem autorów najciekawszych odpowiedzi! A co tym razem możecie wygrać?

Autorzy 50 najlepszych odpowiedzi otrzymają od nas nagrody. 6 osób, których odpowiedzi zrobią na nas największe wrażenie, wygra superzestaw dla zwierzofana: słuchawki + etui na telefon + próbkę karmy 300 g firmy Addvena dla kotów po sterylizacji. Pozostali laureaci otrzymają słuchawki + etui na telefon.

 

etui na telefon

karma Addvena dla kotów po sterylizacji

Co trzeba zrobić, aby wygrać:

  • do 2 kwietnia zapisać się do naszego newslettera: KLIK
  • wypełnić ankietę konkursową, do której link wyślemy do was mailem 3 kwietnia

Redakcja portalu Koty.pl wybierze autorów 50 najlepszych odpowiedzi.

Powodzenia!

Array