Kot jesienny – konkurs


Zapraszamy do konkursu fotograficznego, który potrwa od 1 do 12 września 2012. Temat konkursu: KOT JESIENNY. Jak wziąć udział w konkursie? Zdjęcia należy wysyłać bezpośrednio na naszą stronę do specjalnej galerii. Po więcej info - kliknij dalej.

Zapraszamy do konkursu fotograficznego, który potrwa od 1 do 12 września 2012.

Temat konkursu: KOT JESIENNY.

15 wybranych prac zostanie nagrodzonych podwójnymi imiennymi wejściówkami na najbliższą Światową Wystawę Kotów Rasowych organizowaną przez Polski Związek Felinologiczny – wystawa odbędzie się 15-16.09.2012 w Pruszkowie. Dokładniejsze info tutaj: https://www.koty.pl/wystawy/art78,wrzesniowy-weekend-z-kotami-pod-patronatem-koty-pl-.html

Jak wziąć udział w konkursie? Zdjęcia należy wysyłać bezpośrednio do naszej specjalnej galerii "Kot jesienny" (kliknij tutaj), zaznaczając w formularzu dział "Kot jesienny – konkurs". Aby dodać zdjęcie, należy zalogować się do serwisu. Zdjęcia pojawią się po akceptacji redaktora serwisu w przeciągu 24 godzin.

UWAGA:

Jednym z warunków konkursu jest posiadanie i aktywacja konta w serwisie Koty.pl. Zapraszamy do założenia u nas konta – tylko wtedy będziemy mogli dodać zdjęcie do naszej konkursowej galerii 🙂

Jedna osoba może przysłać maksymalnie 4 zdjęcia – najlepiej w formacie 72dpi oraz wymiarach dłuższy bok max 700 pikseli i wadze do 200kB (większe mogą się nie wgrać do serwisu).

Nie mogą to być zdjęcia, które brały już udział w naszych konkursach foto!

Czekamy na Wasze zdjęcia od dziś do 12 września!

 

Zapraszamy też do zaglądania do konkursowej galerii: "Kot jesienny"

Można oceniać, komentować – Wasze głosy weźmiemy pod uwagę, choć głos decydujący ma Redakcja 🙂

 

Uczestnik konkursu, przesyłając zgłoszenie:
1.oświadcza, że posiada autorskie prawa majątkowe do przesłanych na konkurs zdjęć,
2.oświadcza, że przesłane na konkurs zdjęcia bezpłatnie udostępnia do publikacji w serwisie koty.pl i materiałach reklamowych serwisu koty.pl oraz upoważnia organizatora do ich opracowania (edycji) w stopniu, jaki organizator uzna za stosowny i wskazany dla prawidłowej realizacji założeń konkursu, ze szczególnym uwzględnieniem konieczności dostosowania zdjęć do wymogów, jakie muszą zostać spełnione przy jego publikacji w formie elektronicznej.
3.wyraża zgodę na przetwarzanie i udostępnianie przesłanych danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatora (ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm.).
 
 
 

Array