Kociak pomaga dzieciom zaakceptować noszenie okularów. Jak on to robi?

fot. Instagram

Pomysłowa Danielle szybko zdała sobie sprawę, że może wykorzystać Truffles w swojej pracy. Jak to zrobiła?

Historia kotki o imieniu Truffles jest niezwykła. Pokazuje, jakimi wspaniałymi towarzyszami mogą być koty. Ta uratowana mruczka odwdzięcza się całą sobą, pracując w salonie optycznym!

Jak Truffles została asystentką optyka?

Biedna Truffles nie miała łatwego życia do momentu, gdy przygarnęła ją Danielle Crull. Od tej chwili życie kotki zmieniło się o 180 stopni! Mruczka w otoczeniu kochającej rodziny rozkwitła i dała się poznać z jak najlepszej strony jako bardzo inteligentna i towarzyska podopieczna. Od razu nauczyła się przybijać piątkę i podawać łapkę. Pomysłowa Danielle szybko zdała sobie sprawę, że może wykorzystać Truffles w swojej pracy. Jak to zrobiła?

Kot pomaga dzieciom zaakceptować noszenie okularów

Danielle Crull prowadzi salon optyczno-okulistyczny. Jest to miejsce o tyle niezwykłe, że klientami są małe dzieci. Do pracy Danielle często przychodzą kilkulatki, dla których noszenie okularów jest doświadczeniem bardzo przykrym. Dzieci nie chcą wyróżniać się w ten sposób spośród otoczenia i często wstydzą się noszenia okularów. Danielle postanowiła wykorzystać kotkę Truffles, by ta pomagała dzieciom zaakceptować nową sytuację.

Truffles szybko zaczęła pracować wraz ze swoją opiekunką. Jej zadanie polegało na noszeniu w towarzystwie dzieci oprawek do okularów. Dzięki temu sympatyczna kotka oswajała dzieci z nowością i przekonywała je, że posiadanie okularów może być całkiem fajne!

Ważna praca Truffles

Szybko okazało się, że kotka w okularach robi furorę! Mali pacjenci chętnie przymierzali wraz z nią kolejne oprawki i dobierali te, w których czuli się i wyglądali najlepiej. Mruczka niestrudzenie im towarzyszyła, a jej stoicki spokój rozbrajał dzieci, rodziców i samą Daniell. Wkrótce w salonie pojawiły się tematyczne plakaty z hasłami „Truffles says that glasses are cool”. Mruczka dostała nawet własny drapak w kształcie… a jakże – okularów!

Co sądzisz o tym, że kot pomaga dzieciom zaakceptować noszenie okularów? Naszym zdaniem to fantastyczny pomysł na połączenie opieki nad nim ze szczytnym celem. Włączanie mruczących podopiecznych do życia społecznego bardzo ubogaca. Może nie tylko poprawić czyjeś samopoczucie, ale też zmienić stereotypowy obraz wrednego kocura. Oczywiście na pierwszym miejscu zawsze stawiamy dobro i komfort kota, jednak jeśli te są zapewnione, to czemu nie znaleźć kotu pożytecznego zajęcia?

Koniecznie obejrzyj galerię pracy kotki Truffles!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Truffles (@truffles_the_kitty)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Truffles (@truffles_the_kitty)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Truffles (@truffles_the_kitty)

A może… QUIZ? Sprawdź, czy twoja kotka jest najważniejszą kobietką w twoim życiu!

Przejdź na następną stronę, by zobaczyć kolejne zdjęcia okularowej Truffles!

Autor: Julia Dzierżak
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments