Kot w butach w roli głównej


Film animowany „Shrek” widzieli chyba wszyscy. Popularność zdobyli także towarzysze zielonego ogra – przyjacielski osioł i przebiegły kot. Ten ostatni wkrótce sam zostanie gwiazdą wielkiego ekranu - powstanie bowiem film animowany o jego przygodach.

Film animowany „Shrek” widzieli chyba wszyscy. Popularność zdobyli także towarzysze zielonego ogra – przyjacielski osioł i przebiegły kot. Ten ostatni wkrótce sam zostanie gwiazdą wielkiego ekranu – powstanie bowiem film animowany o jego przygodach.

Autorem scenariusza do kreskówki Kota w Butach jest Tom Wheeler – amerykański pisarz i scenarzysta. Przypomnijmy, że uzbrojony w szpadę futrzak, z wielkimi przeszywającymi na wylot oczyma , zadebiutował w drugiej części „Shreka”. Głosu użyczył mu hiszpański aktor Antonio Banderas, którego znamy m.in. z „Desperado” (aktor za swoją "kocią" rolę otrzymał m.in. nominację do nagrody MTV Move Avard w kategorii najlepsza rola komediowa). Kot w butach szybko zawładnął sercami widowni, dlatego wytwórnia DreamWorks, postanowiła nakręcić film z kotem w roli głównej.

Kot w butach na ekranach pojawi sie po premierze "Shreka 4", który bedzie miał miejsce w połowie maja 2010 roku.
 

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments