Ta kotka wychowała się z psami. Teraz sama myśli, że jest psem – rasy husky!


"Nieważne kim jesteś, jak wyglądasz i jakie różnice są pomiędzy nami. Miłość, która nas łączy jest prawdziwa i bezwarunkowa". Poznajcie Rosie i jej psich przyjaciół!

Ta fenomenalna historia rozpoczyna się podobnie, jak większość opowieści o mruczkach, które łamią ludzkie serca. Kotka Rosie zaczynała życie na ulicy, jako bezdomna i porzucona mała puchata istotka. Teraz podbija świat wraz ze swoimi… psimi kumplami!

Uratowana przed bezdomnością

Porzuconego na ulicy zwierzaka uratowali Thi i Tram Bui – miłośnicy i opiekunowie psów rasy husky. Oczywiście adopcji tej towarzyszyło wiele obaw i znaków zapytania – kot z psem, a co dopiero ze stadem psów o tak oryginalnym temperamencie, jak husky? Stereotypy na temat koegzystencji tych dwóch gatunków są jednoznaczne – to nie może się udać! Jednak para postanowiła spróbować… Oto efekty tego eksperymentu!

View this post on Instagram

Made a trip to see the lake! It was so cold, but the scenery was AMAZING? #liloandrosie

A post shared by ?Lilo ?Infinity & ?Rosie (@lilothehusky) on

Kotka Rosie idealnie wpasowała się do psiego stada

Kotek wymagał czułej opieki. W momencie, kiedy kotka Rosie trafiła do psiej rodziny, była bardzo malutka. Ku zaskoczeniu wszystkich największe przywiązanie do maleństwa od razu poczuła suczka Lilo. Stała się przybraną mamą dla Rosie. Pozostała część psiej rodziny: brat Lilo, Infinity i odwiedzający ich raz na jakiś czas kuzyn Miko również zaakceptowali nową towarzyszkę i przygarnęli ją do stada. Co więcej, zaczęli traktować ją jak równą sobie!

Kocio-psi team działa doskonale

Teraz cała czwórka stanowi zgrany zespół i nie odstępuje się na krok. Dzieciństwo spędzone w psiej obecności wywarło duży wpływ na odbiór świata przez Rosie, a także na to, jak postrzega samą siebie. Opiekunowie zwierzaków sądzą, że kotka Rosie uważa się za psa! To bardzo możliwe, gdyż przez okres dorastania czerpała jedynie z psich wzorców i wychowywała się w typowo psim środowisku. A jak wiemy, małe kotki najlepiej uczą się poprzez obserwację pozostałych członków swojego gniazda.

Teraz trzy psy oraz ich dzielna kocia towarzyszka wspólnie przemierzają świat w poszukiwaniu przygód. Przy okazji świecą przykładem wartym naśladowania – „Nieważne kim jesteś, jak wyglądasz i jakie różnice są pomiędzy nami. Miłość, która nas łączy jest prawdziwa i bezwarunkowa”.

Zobacz, jak wspaniale kotka dogaduje się z psami – przejdź na następne strony, by wyświetlić więcej zdjęć!

Autor: Nikoletta Parchimowicz
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments