Najpiękniejsze kocie oczy świata

fot. Facebook

Jego oczy o pięknym wykroju i czarnej obwódce mają niesłychanie intensywny kolor czystego błękitu w różnych odcieniach. Oto Coby,

Gdyby w Księdze Rekordów Guinnessa pojawiła się nowa zakładka pod tytułem „Najpiękniejsze kocie oczy„, mruczek o imieniu Coby zająłby bezapelacyjnie pierwsze miejsce.

Coby to śnieżnobiały kot brytyjski krótkowłosy, należący do Rebeki Schefkind z Nowego Jorku. Jego oczy o pięknym wykroju i czarnej obwódce mają niesłychanie intensywny kolor czystego błękitu w różnych odcieniach. O takim gradiencie w świecie mody mówi się – efekt ombre.

coby kot brytyjski krótkowłosy
fot. Facebook

Coby podbija serca internautów i wiedzie prym na Instagramie. Jednogłośnie okrzyczano go najpiękniejszym stworzeniem w internecie.

coby najpiękniejsze kocie oczy świata
fot. Facebook

Jego właścicielka jest zaskoczona popularnością Coby’ego. Jak sama mówi, założyła mu konto na portalu społecznościowym dla żartu. Systematycznie dodawała nowe zdjęcia pupila, to wszystko. Gdy liczba wiernych obserwatorów i wielbicieli Coby’ego przekroczyła 150 tysięcy, a skrzynkę mailową zaczęły zapychać oferty darmowych próbek karmy i reklamowania kocich akcesoriów, zmuszona została spojrzeć na sprawę poważniej.

Na razie nie zanosi się na to, by Rebeka planowała porzucić swój zawód (jest dyrektorem artystycznym w agencji reklamowej), by zostać menadżerem Coby’ego. Póki co, przystojny koci model może w spokoju zajmować się tym, czym zajmuje się każdy porządny kot – wyglądaniem słodko.


źródło: The Telegraph, Instagram, Facebook

Array
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
słodka_12
4 lat temu

Kotek jest prześliczny. Sama bardzo chciałabym mieć takie zwierzątko:)

Kotka
4 lat temu

chciałabym mieć właśnie tego kotka