„Lubiąc nas” – pomagasz nam edukować prokocio innych!


Jeśli podoba się Wam nasze podejście w sprawie moderacji ogłoszeń i działań edukacyjnych, polubcie nasz fanpage na facebooku i zachęćcie innych, by nas polubili - im większa kocioświadomość, tym mniej kociego nieszczęścia na świecie...

Na naszej stronie www.koty.pl pojawia się coraz więcej ogłoszeń – adopcyjnych – bo okres wakacji i wysyp kociąt, oraz – niestety – ogłoszeń o sprzedaży kociąt "rasowych" bez rodowodów. Moderujemy je, ponieważ popieramy R=R. Większość serwisów ogłoszeniowych tego nie robi… Wiemy, że może to zniechęcić niektórych użytkowników do zaglądania na naszą stronę. Ale zwierzęta i ich dobro są najważniejsze.

Prowadzimy też wiele innych akcji edukacyjnych, o których staramy się informować na bieżąco.

Jeśli podoba się Wam nasze podejście w sprawie moderacji ogłoszeń i działań edukacyjnych, polubcie nasz fanpage na facebooku i zachęćcie innych, by nas polubili – im większa ilość osób zaglądających na nasz serwis i fanpage – tym większa szansa pozytywnej reklamy RASOWY=RODOWODOWY oraz innych naszych akcji, jak teraz – "Nie wyrzucaj nas przed wakacjami".

"Lubiąc nas" – pomagasz nam edukować prokocio innych!

Jak nas polubić?

Należy wejść na naszą główną stronę www.koty.pl i kliknąć "lubię" we wtyczce społecznościowej do facebooka (okienko na dole strony w prawej kolumnie).

Albo bezpośrednio kliknąć "Lubię" na naszej stronie facebookowej: http://www.facebook.com/Kotypl

Tutaj wydarzenie na facebooku, do którego można zaprosić znajomych 🙂

Dziękujemy za odzew 🙂

 

 

 

Array