„Najgorszy kot na świecie” – internauci zorganizowali spontaniczny konkurs


Każdy kot czasem coś zbroi, ale niektóre mruczki wydają się mieć szczególny talent do psot!

Masz wrażenie, że w twoim mruczku drzemie diabełek, który budzi się w najmniej spodziewanych momentach? A może na widok jego kolejnej psoty z bezsilności właśnie opadły ci ręce? Cóż, zapewniamy, że nie jesteś jedynym opiekunem „trudnego” pupila. Użytkownicy Twittera spontanicznie zorganizowali nieoficjalny konkurs na najbardziej perfidne kocie postępki. Który mruczek to „najgorszy kot na świecie”? 😉

Niegrzeczne koty internautów

Chyba wszyscy pamiętamy popularne „kartki wstydu”, na których opiekunowie psów i kotów zamieszczali krótkie opisy „przewin” swoich podopiecznych i wrzucali je na Facebooka. Trend został uznany za kontrowersyjny i budził mieszane reakcje. Jedni pękali ze śmiechu, inni oburzali się na taki sposób piętnowania zwierzaków. Moda na kartki już się skończyła, ale temat „niegrzecznych kotów” znów powrócił do mediów społecznościowych. Tym razem w formie prześmiewczej rywalizacji na Twitterze.

Wszystko zaczęło się od tweeta o rudym kocie, który – wedle relacji opiekuna – znalazł wyjątkowo nikczemny sposób na zmuszanie swoich ludzi do wstania z łóżka. Zamiast miauczeć im przy uchu, mruczek budzi ich dwuletnie dziecko. Zupełnie jakby wiedział, że to najskuteczniejszy sposób na wywołanie w domu chaosu.

najgorszy kot świata
źródło: twitter.com/_cingraham

Mężczyzna, który twierdzi, że jego mruczek to „najgorszy kot świata”, opisuje jego postępowanie następująco:

Dosłownie rzuca się na drzwi, dopóki się nie otworzą. Hałas i uderzenia budzą przerażenie dwulatka, który zaczyna krzyczeć. A kiedy już wstaniemy, kot błyskawicznie się ulatnia, bo wie, że gdybyśmy go złapali, wyrzucilibyśmy go na zewnątrz.

„Najgorszy kot na świecie” – inni pretendenci

Wpis o rudym kocie spotkał się z żywą reakcją użytkowników, którzy wprawdzie nie okazali zbyt wiele współczucia, ale natychmiast dołączyli do „konkursu”, zgłaszając „przestępstwa” swoich mruczków. Oto jeden z pretendentów:

źródło: twitter.com/McElroyMarra

Cóż, w tym przypadku zdjęcie mówi wszystko… Ale konkurencja jest naprawdę mocna! Mruczek poniżej rozbił telewizor:

źródło: twitter.com/ThatCabbageKid

A ten przejawia wyraźne zamiłowanie do ogrodnictwa:

fot. twitter.com/TyMcCormick

To zaledwie kilku uczestników. W tym momencie o pierwszą nagrodę rywalizuje co najmniej kilkudziesięciu kocich „łobuzów”. Konkurs – jak na razie – pozostaje nierozstrzygnięty. Niemal każdy z użytkowników biorących udział w wątku jest zdania, że to właśnie w jego domu mieszka „najgorszy kot na świecie”. Co ważniejsze, wszyscy wydają się dobrze bawić – w końcu kto zrozumie kociarza lepiej niż drugi kociarz?

Czy twój kot też dopuszcza się „przestępstw”?

Temat kocich psot tak bardzo przypadł nam do gustu, że chcielibyśmy stworzyć na ten temat osobny artykuł, oparty na doświadczeniach i obserwacjach naszych czytelników. Oznacza to, że potrzebujemy pomocy – również twojej i twojego kota!  Uważasz, że twój mruczek mógłby śmiało rywalizować o tytuł kociego króla psot i chcesz, by wiedzieli o tym inni? Nie daj się prosić i opowiedz o jego wybrykach w komentarzu pod artykułem 🙂

źródło zdjęć: twitter.com

Autor: Agata Kufel
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments