Nowy tomik wierszy Franciszka Klimka i spotkanie w Trafficu


Dziś o godz. 13 w warszawskim klubie TRAFFIC spotkanie z poetą Franciszkiem Klimkiem oraz promocja nowego tomiku wierszy "Jak pies z kotem czyli Album rodzinny" i kalendarza Wybierz Miśka Fundacji VIVA! - Akcja dla Zwierząt.

 

 
Fundacja VIVA – Akcja dla Zwierząt ma wielką przyjemność zaprosić na promocję nowego tomiku wierszy Franciszka Klimka oraz promocję kalendarza Wybierz Miśka do klubu TRAFFIC (III. piętro) w Warszawie, ul. Bracka 25 na godzinę 13.00 w najbliższą sobotę 5. listopada. Nasz honorowy gość Franciszek Klimek będzie czytał wiersze ze swojego nowego tomiku wierszy JAK PIES Z KOTEM CZYLI ALBUM RODZINNY. Ilustracje do albumu wykonała 11 letnia artystka z Olsztyna – Kaja Augustyniak.
Spotkanie autorem wierszy o kotach (a w tym przypadku i o psach też) to rzadka możliwość w Warszawie zdobycia autografu Autora.
Promocja kalendarza WYBIERZ MIŚKA oraz nowego tomiku wierszy FRANCISZKA KLIMKA pozwoli przybyłym Gościom jako pierwszym zapoznać się i zakupić te nowe pozycje, które każdy miłośnik zwierząt winien posiadać w swojej biblioteczce, o autografie autora już nie wspominając.
 
     Do zobaczenia w klubie TRAFFIC (ul. Bracka 25 WARSZAWA ) w najbliższą sobotę, 5. listopada od godziny 13.00.Array