Okienko życia


Na jutro, 15 marca br. (czwartek) Straż dla Zwierząt w Polsce zaplanowała otwarcie pierwszego w Polsce i w Europie Okienka Życia dla Zwierząt, które poprzedzi konferencja prasowa w siedzibie Straży dla Zwierząt w Polsce o godz.12.00 w Warszawie.

Na jutro, 15 marca br. (czwartek) Straż dla Zwierząt w Polsce zaplanowała otwarcie pierwszego w Polsce i w Europie Okienka Życia dla Zwierząt, które poprzedzi konferencja prasowa w siedzibie Straży dla Zwierząt w Polsce o godz.12.00 w Warszawie przy ul. Wolskiej 60.

Inicjatywa ta powstała wobec bardzo częstych w Polsce porzuceń zwierząt.

Podczas samej mroźnej zimy mieliśmy wiele przypadków porzuceń zwierząt m.in: były to konie, psy (w tym szczenna suka), koty, a także żółw znaleziony w słoiku na śmietniku.

Mamy nadzieję, że od tej pory właściciele, którzy będą chcieli się pozbyć swojego czworonoga korzystać będą właśnie z Okienek Życia dla Zwierząt.

Okienka Życia utrzymywać się będą z 1% Straży dla Zwierząt w Polsce. Jeśli ktoś popiera te inicjatywę zapraszamy również do wpłat – nasz nr KRS to: 0000248947 z dopiskiem Okienka Życia.

Jeśli pomysł się przyjmie, planujemy otwarcie kolejnych Okienek w całej Polsce – na początek w Łodzi i Wałbrzychu.

Zapraszam do udziału i promowaniu tej "Wielkiej akcji".

Ratuj Zwierzęta razem z nami!

 

Straż dla Zwierząt w Polsce

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments