Pijana kobieta wyrzucała kocięta przez okno


Rzecz miała miejsce w Pruszczu Gdańskim. Policjanci z komendy z tegoż miasta zatrzymali 42-latkę, która wyrzucała małe kocięta z drugiego piętra blogu mieszkalnego. Za znęcanie się nad zwierzętami za szczególnym okrucieństwem grozi kara do 3 lat więzienia

Rzecz miała miejsce w Pruszczu Gdańskim. Policjanci z komendy z tegoż miasta zatrzymali 42-latkę, która wyrzucała małe koty z drugiego piętra bloku mieszkalnego. Jednego kota zabiła, pozostałe zwierzęta przekazano pod opiekę weterynaryjną. Kobieta miała w organizmie prawie 3,5 promila alkoholu. Za znęcanie się nad zwierzętami za szczególnym okrucieństwem grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w środę o godzinie 17.15. Policjanci z wydziału kryminalnego pruszczańskiej komendy wracając po służbie do domu zauważyli kobietę, która wyrzucała przez okno małe kocięta. Natychmiast poinformowali dyżurnego, który na miejsce wysłał patrol policji.

Policjanci weszli do mieszkania, w którym była 42-letnia mieszkanka Pruszcza Gdańskiego. Alkomat pokazał w jej organizmie prawie 3,5 promila alkoholu. W mieszkaniu były trzy dorosłe koty i sześć małych kociąt. Zwierzętami zaopiekował się weterynarz.

Zatrzymana spędziła noc w policyjnym areszcie. W czwartek (dziś) usłyszała zarzut znęcania się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: Dziennik Bałtycki

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments