Plebiscyt „Serce dla Zwierząt” – ruszyło głosowanie!


Nadeszła pora, by po raz piętnasty zdecydować, kto ma prawdziwe serce dla zwierząt!

Sławni i nikomu nieznani, dorośli i młodzież, organizacje i pojedynczy ludzie – laureatów nagrody „Serce dla Zwierząt” może różnić wszystko, ale jedna cecha pozostaje ponad wszelkimi podziałami: wszyscy działają z myślą o dobru zwierząt. Robią to na różne sposoby, ale unikają przy tym rozgłosu, bo to nie on jest ich celem. Właśnie takich ludzi co roku wybieramy w plebiscycie organizowanym przez portal Psy.pl.

Wydaje nam się, że liczą się zasięgi w internecie, sława, blichtr i że na takie osoby i fundacje trzeba zwracać uwagę. One wchodzą na rynek z większą pompą, bo mają środki na odpowiednie instrumenty. Dobrze więc, że zwracamy też uwagę na osoby i fundacje, za którymi nie idą wielkie pieniądze, ale wielkie serce – powiedział podczas ubiegłorocznej gali aktor Leszek Stanek.

W tym roku nagroda zostanie przyznana już po raz piętnasty – wybór kandydatów jak zwykle dostarczył redakcji niemałych problemów. Po długich naradach przyznano osiem nominacji, jednak jak wiemy, laureat może być tylko jeden. Kto nim zostanie? Decyzję podejmiecie wy – użytkownicy!

Zagłosuj w plebiscycie „Serce dla Zwierząt”!

serce dla zwierząt
fot. shutterstock

Od dzisiaj możecie przyznawać głosy swoim faworytom! Sylwetki wszystkich nominowanych oraz formularz do głosowania znajdziecie na stronie plebiscytu – www.sercedlazwierzat.pl. Pod tym adresem zamieszczono też instrukcję dotyczącą głosowania SMS-owego.

Poszczególni kandydaci do nagrody będą też przedstawiani na portalu Psy.pl.

Wyniki głosowania zostaną podane na stronie www.sercedlazwierzat.pl, na portalach Psy.pl i Koty.pl oraz w magazynie „Mój Pies i Kot”, miesięczniku „Moje Smaki Życia” i tygodniku „Kropka TV”

Partner główny

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Patroni medialni

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Agata Kufel
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments