Plebiscyt „Serce dla Zwierząt” – głosowanie tylko do 16 czerwca!


Jeszcze tylko przez dwa dni można głosować w plebiscycie „Serce dla Zwierząt”, w którym już po raz dziesiąty wybierzecie osobę, która bezinteresownie pomaga zwierzętom. Ogłoszenie wyników i uroczysta gala będą miały miejsce 19 czerwca.

Jeszcze tylko przez dwa dni można głosować w plebiscycie „Serce dla Zwierząt”, w którym już po raz dziesiąty wybierzecie osobę, która bezinteresownie pomaga zwierzętom. Koniec głosowania 16 czerwca!
 

Nominowani do tegorocznej nagrody: Ewa Bem, Olga Bołądź, Katarzyna Pisarska, Pola Pospieszalska, Agata Rybkowska, Agnieszka Szulim, Agnieszka Żebrowska i Monika Ciuk-Mitura. Klikając na każde nazwisko, przeczytacie więcej o danej osobie.

Na głosujących czekają atrakcyjne nagrody! Więcej o tym, jak oddać głos i o tym, co można wygrać, przeczytacie TUTAJ. Ogłoszenie wyników głosowania nastąpi 19 czerwca podczas uroczystej gali, z której transmisję będzie można oglądać na żywo na www.psy.pl.

Zaproszenie do oglądania uroczystej gali: http://www.psy.pl/aktualnosci-psy/art7416,transmisja-gali-serce-dla-zwierzat-2013.html

Wszystko o plebiscycie „Serce dla Zwierząt” na stronie www.sercedlazwierzat.pl.

Partnerzy plebiscytu:

 

                

                 

 

               

 

 

 

Patroni medialni:

 

                       

          

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments