Prawie 8,5 tys. zł dla zwierząt od MyDeal.pl i Petstar.pl


Serwis zakupów grupowych MyDeal.pl i sklep z artykułami dla psów i kotów Petstar.pl przekażą 8436zł na działalność Fundacji Zwierzofani. Suma ta została zebrana podczas specjalnej wspólnej promocji karmy Eukanuba dla psów.

Część przekazanej kwoty zostanie wykorzystana na zorganizowanie dorocznej akcji ”Zerwijmy Łańcuchy”, której głównym pomysłodawcą i organizatorem jest miesięcznik „Mój Pies”. Tym razem wydarzenie będzie miało miejsce 18 września i jak co roku obejmie swym zasięgiem całą Polskę.
Pozostałe środki zostaną przeznaczone na cele edukacyjne (ulotki informacyjne, konspekty lekcji dla szkół) związane z popularyzacją wiedzy na temat humanitarnego traktowania zwierząt.
 
 Jesteśmy wzruszeni, że tak wielu użytkowników okazało się być osobami niezwykle wrażliwymi i swym zaangażowaniem postanowiło przyczynić się do polepszenia sytuacji zwierząt w Polsce – powiedziała Celestyna Król, Prezes Fundacji Zwierzofani.
 
Podczas pięciodniowej promocji sprzedano ponad 200 worków karmy. – Sukces tego pilotażowego przedsięwzięcia przekonuje nas, że warto organizować takie akcje. Nasi użytkownicy chętnie pomogli zwierzętom i mamy nadzieję, że zaangażują się również w kolejne projekty dobroczynne planowane przez nasz serwis – powiedział Filip Goździewicz, prezes MyDeal.pl
 

 
Fundacja Zwierzofani powstała w 2011 roku z inicjatywy miesięcznika "Mój Pies". Jej głównym celem jest ufundowanie wetbusu do mobilnej, bezpłatnej sterylizacji psów i kotów, a także prowadzenie aktywnych działań w celu zmniejszenia liczby bezdomnych zwierząt. Prezesem Fundacji Zwierzofani jest Celestyna Król, a w jej radzie zasiadają: Aneta Awtoniuk, Maria Góralczyk, Agata Młynarska i Artur Dobrzyński.
 
 
***
MyDeal.pl jest internetowym serwisem zakupów grupowych uruchomionym w marcu 2010 roku. Jest to portal oferujący produkty i usługi z rabatem od 50 do 80%. Na stronie można stale znaleźć oferty z  18 miast Polski, m.in. Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Bydgoszczy i Torunia, Katowic, Szczecina czy Łodzi. W marcu 2011 MyDeal.pl jako pierwszy serwis zakupów grupowych w Polsce uruchomił platformę z ofertami turystycznymi – MyDeal Podróże. Właścicielem MyDeal.pl jest firma MyDeal Sp. z o.o. Jej założycielami są Filip Goździewicz, Piotr Doleszczak oraz firma Noax Holding GmbH. Więcej informacji o MyDeal.pl i My Deal Podróże jest dostępnych na stronie www.mydeal.pl oraz na Facebooku: http://www.facebook.com/MyDeal
http://www.facebook.com/MyDeal.Podroze
 
DODATKOWYCH INFORMACJI UDZIELA:
Grażyna Stachowska
tel. 533 300 687
e-mail: [email protected]
www.MyDeal.pl
 
***
 
Petstar.pl kontynuuje tradycje sklepu działającego od 2010 r. pod adresem sklep.psy.pl Swą domenę zmienił na początku 2011 r. i prowadzi internetową sprzedaż artykułów dla psów i kotów. Nie jesteśmy tylko sprzedawcami. W naszym zespole są eksperci pracujący od lat przy tworzeniu popularnych serwisów internetowych www.psy.pl oraz ww.koty.pl, a także autorzy najstarszego (działającego od 1991 roku) i najlepiej sprzedającego się magazynu dla miłośników psów – miesięcznika „Mój Pies”.
Więcej informacji o nas dostępnych jest na stronie www.petstar.pl oraz na Facebooku:
http://www.facebook.com/Petstarpl
 
DODATKOWYCH INFORMACJI UDZIELA:
 
Anna Cendrowska-Lawro
tel. kom. 510201036
e-mail: [email protected]
www.petstar.pl
 
 

 

Array