Przegląd tygodnia. Sprawdź, co cię ominęło

fot. Shutterstock

O czym pisaliśmy w minionym tygodniu? Chociażby o tym, czy adopcja kota wolno żyjącego jest możliwa i co zrobić, by kot nie lizał rany. Ale to nie wszystko.

Obawiasz się, że w natłoku codziennych obowiązków między drapaniem kota za uchem a odpowiadaniem mu na miauki, umknął ci jakiś tekst? Spokojnie. Przygotowaliśmy dla ciebie zestawienie wszystkich tekstów z minionego tygodnia. A jest co czytać… Dlatego już nie zatrzymujemy i życzymy przyjemnej lektury.

Szalone gonitwy, zabawy, skoki, wspinaczki, bitwy – możliwości do nabawienia się urazu czy kontuzji w kocim świecie nie brakuje. A czasami rana jest spowodowana operacją. Jak o nią dbać i co zrobić, by kot jej nie lizał?


Zwierzęta są jak członkowie rodziny… Ale nie wszyscy mają takie podejście. Dziewczyna zakończyła związek, gdy zrozumiała, że jej chłopak nie lubi kotów.


Czy adopcja kota wolno żyjącego jest możliwa? W wielu wypadkach – tak. I często ratuje mu życie!


W szwedzkiej galerii fotografii Fotografisca można zobaczyć ekspozycję poświęconą zwierzakom domowym. Jak prezentuje się ta oryginalna wystawa w Sztokholmie?


Zmienia się podejście do kotów i psów w krajach azjatyckich. Dowodem na to jest nowe rozporządzenie dotyczące przepisu drogowego, które weszło w życie w listopadzie tego roku.

MAMY DLA CIEBIE PREZENT! Zapisz się do newslettera Koty.pl i już teraz odbierz za darmo e-book „Poznaj całą prawdę o kotach”

zdjęcie główne: Shutterstock

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments