Przegląd tygodnia. Sprawdź, co cię ominęło

fot. Shutterstock

O czym pisaliśmy w minionym tygodniu? Chociażby o tym, co kot chciałby usłyszeć od ciebie i dlaczego ćwierka niczym ptak. Ale to nie wszystko.

Obawiasz się, że w natłoku codziennych obowiązków między drapaniem kota za uchem a odpowiadaniem mu na miauki, umknął ci jakiś tekst? Spokojnie. Przygotowaliśmy dla ciebie zestawienie wszystkich tekstów z minionego tygodnia. A jest co czytać… Dlatego już nie zatrzymujemy i życzymy przyjemnej lektury.

Od 18 października 2021 roku w sklepach sieci Biedronka możecie znaleźć nowy numer magazynu „Mój Pies i Kot”. Dodatkiem jest album top ras z naklejkami.


Któż z nas nie marzy o tym, by swojego mruczka trzymać w ramionach. Niestety, dla niektórych kotów noszenie jest istnym koszmarem!


Jeśli szepniesz swojemu pupilowi jedno z tych magicznych zdań, jego miłość i sympatię masz jak w banku! Sprawdź, co kot chciałby usłyszeć od swojego człowieka.


Czasami kocie trele przywodzą na myśl ptasi śpiew. Dlaczego koty ćwierkają, tym samym upodabniając się do skrzydlatych istot?


Niezwykła para futrzastych przyjaciół ze schroniska dla zwierząt w Karolinie Północnej wyadoptowana. Adopcja w pakiecie to czasem jedyne dobre wyjście.


Gdy czarny kot przebiegnie ci drogę… hamuj! Inaczej może dojść do wypadku. Tak się też stało tym razem.


Nic nie przychodzi ot tak – budowanie więzi z kotem również. W tym przypadku bardzo ważny jest czas, cierpliwość i absolutny brak presji.


Luna to siedmioletnia, czarna kotka, która większość swojego życia spędziła w domu na kanapie. Pewnego dnia postanowiła to zmienić. Wsiadła do samochodu dostawczego i zniknęła na 10 dni.


Nowy dom, utrata rodziny, zaprzyjaźnionego zwierzaka lub przerwanie rutyny mogą wywołać u kota depresję.


Zwierzęta żyły w okropnych warunkach. Inspektorzy, policja i weterynarze interweniowali. To koniec pseudohodowli kotów maine coon w Jaśle.

MAMY DLA CIEBIE PREZENT! Zapisz się do newslettera Koty.pl i już teraz odbierz za darmo e-book „Poznaj całą prawdę o kotach”

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments