Smoothie – być może najpiękniejszy kot świata

fot. Instagram

Zdjęcia kocich piękności biją rekordy popularności w sieci. Zielonooka kotka imieniem Smoothie plasuje się w ścisłej czołówce.

Smoothie to najbardziej urodziwy mruczek na Instagramie. Jest kotem rasy brytyjski długowłosy. Mieszka w Holandii ze swoim opiekunem, Arvidem van Boekelem.
To właśnie Arvid założył kotce konto na Instagramie, by bezkarnie wrzucać na nie fotki swojej czarującej pupilki. Wcześniej zamieszczał jej podobizny na swojej stronie osobistej na Facebooku. Niestety, tracił znajomych, którzy zaczęli narzekać „znów pokazujesz kota”…
Co innego Instagram. Tam rządzą piękne kadry. I Smoothie.

Arvid bezradnie tłumaczył, że ma tyle niezwykłych zdjęć Smoothie, że musi, po prostu musi podzielić się nimi z całym światem.

Mężczyzna zaznacza, że w pełni rozumie, iż każdy opiekun kota uważa swojego ulubieńca za najpiękniejszego i najwdzięczniejszego na świecie. Ale przecież jego Smoothie jest naprawdę wyjątkowa.

Na dodatek kotka jest świadoma swojej urody. Pozuje niczym rasowa modelka. I w przeciwieństwie do ludzkich modelek – nie grymasi. Kocha ją aparat – na każdym ujęciu wygląda perfekcyjnie.

Smoothie jest wyjątkowo fotogeniczna, nawet jak na kota. Kocha ludzi bardziej niż koty. Uwielbia się przytulać.

Życie z tak pięknym i puszystym zwierzakiem ma swój urok. Ale i jeden minus. Arvid dawno temu pożegnał się z czarnymi ubraniami. Zbyt widoczna była na nich kocia sierść. Według Arvida to jedyna wada dzielenia życia ze Smoothie.

smootkie kot brytyjski krótkowłosy
fot. Instagram

Czy jego kotka jest rzeczywiście tak wyjątkowa? Sami oceńcie!

fot. Instagram

Array
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
IRYSEQ
4 lat temu

No sorry ale ja uważam że mój kot jest ładniejszy