25 najlepszych kocich tatuaży – zainspiruj się!


Tatuaże z motywem kota zyskują coraz większą popularność. Zobacz, jakie "kocie tatuaże" są teraz na topie!

Tatuaż z kotem jest częstym motywem u miłośników mruczków, ale nie tylko. Bardzo często wybierają go też osoby, które chcą mieć zawsze przy sobie wizerunek swojego pupila bądź chcą uczcić jego pamięć, gdy ten odejdzie za Tęczowy Most. Z racji tego, że tatuaż jest na stałe, musimy bardzo dobrze przemyśleć nie tylko jego umiejscowienie, ale też co dokładnie będzie on przedstawiał. Popularność „kocich” tatuaży wzrasta nie tylko ze względu na rosnącą wśród ludzi miłość do kotów, ale także na głęboką symbolikę, która kryje się pod postacią tego zwierzęcia.

Tatuaż z kotem

Już w starożytnym Egipcie kot był obiektem kultu, a jego zabicie karane było śmiercią. Grecy widzieli w nim symbol czystości i przebiegłości. Dziś kojarzony jest przede wszystkim z niezależnością, wygodą, pewnością siebie i wytwornością. Nic więc dziwnego, że wiele osób, decydując się na tatuaż, sięga właśnie po motyw kota.

Delikatny, niewielki wzór za uchem, na nadgarstku, szyi czy kostce, a może bardziej rozbudowany motyw na większej powierzchni ciała? Decyzja należy do ciebie!

My podpowiadamy, jakie wzory są dziś najbardziej popularne.

Kocie wzory możemy dopasować do naszego temperamentu, od słodkich po drapieżne, od wytwornych po zabawne. Popularnością cieszą się zarówno motywy kreskówkowe, jak i te odwzorowujące prawdziwe zwierzęta.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zmysłowo wyginającego się kociaka, czy postawisz raczej na zabawny, bajkowy motyw, ważne, żeby pasował do ciebie i nosił się dobrze!

Jesteśmy ciekawi, który tatuaż spodobał ci się najbardziej – napisz nam o tym w komentarzu. A może sam jesteś posiadaczem „kociego tatuażu”? Zatem koniecznie się nim pochwal! Być może kogoś zainspirujesz 😉

Autor: Małgorzata Puzyr
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments