Test: Jak inteligentny jest twój kot?


Koci Einstein czy słodka niezdara? Chcesz sprawdzić, jak inteligentny jest twój kot? Rozwiąż nasz test i pozbądź się wszelkich wątpliwości!

Rozwiązanie

Najwięcej odpowiedzi a. Masz w domu kociego Einsteina! Twój kot wyróżnia się niezwykłą inteligencją i jest skory do nauki nowych sztuczek. Z przyjemnością chłonie wiedzę. Co więcej, musisz uważać i być czujny, aby ta mądrala cię nie przechytrzyła.

Najwięcej odpowiedzi b. Twój kot ma przeciętną inteligencję i może nauczyć się kilku sztuczek, jednak to on decyduje, czy tego chce, czy nie. No i czy mu się to opłaca, czy też nie – typowy kot! Regularne treningi, konsekwencja i cierpliwość zdecydowanie pomogą rozwinąć umysł pupila. Kto wie, może osiągniesz lepsze efekty, a twój kot będzie aktywniej brał udział w treningach, kiedy zmienisz smakołyki.

Najwięcej odpowiedzi c. Co tu dużo mówić… Inteligencja nie jest najmocniejszą stroną twojego kota. Ale nawet jeśli twój pupil nie wie, jak otworzyć szafkę, by dostać się do swojego ulubionego przysmaku, ma to tę zaletę, że nie będzie wyjadał swoich zapasów. Jesteśmy przekonani, że twój mruczek ma inne wspaniałe cechy i jest doskonałym towarzyszem.

Jak inteligentny jest twój kot? Koniecznie podziel się swoim wynikiem w komentarzu!