Tiger – kot bohater


Sophie Thomas, 97 letnia kobieta została zaatakowana w swoim ogrodzie przez psa rasy pitbull. Pies nagle pojawił się i zaczął warczeć. Staruszka zesztywniała ze strachu.

Sophie Thomas, 97 letnia kobieta została zaatakowana w swoim ogrodzie przez psa rasy pitbull. Pies nagle pojawił się i zaczął warczeć. Staruszka zesztywniała ze strachu. Wtedy to pies złapał ją zębami za nogę. Nagle pojawił się jej kot i wskoczył pomiędzy nią a psa!

Pitbull natychmiast zaczął go gnić a kot skierował się do garażu – dając jednocześnie czas starszej pani by bezpiecznie ewakuowała się do swojego domu. Pani Sophie ukryła się w domu, opatrzyła ranę i ze strachem wyglądała przez okno obawiając się najgorszego, wtedy to dostrzegła Tigera całego i zdrowego przy drzwiach.

„Zawdzięczam mu życie. Zawsze dziękuję Bogu, że mój kot przyszedł, bo był jedynym, który naprawdę mi pomógł.” Mówi Pani Thomas

Pitbull okazał się psem sąsiadów, który wymknął się niepostrzeżenie przez niedomknięte okno. Oprócz tego incydentu nigdy nie wykazywał agresji. Sąsiedzi zostali ukarani wysoką grzywną a pies poddany kwarantannie.

 

mag

Array