Tomasz Jacyków Ambasadorem

Tomasz Jacyków z psem z Okiecka Życia dla Zwierząt; fot. Paweł Ceranowicz SDZ

Podczas ostatniej OSY - Otwartej Soboty Adopcyjnej (14 marca br.) w szeregi Ambasadorów Zwierząt Straży dla zwierząt wstąpił Tomasz Jacyków. Znany z ekstrawaganckich stylizacji, nowy Ambasador zadeklarował krzewienie humanitarnego podejścia do zwierząt.

Podczas ostatniej OSY – Otwartej Soboty Adopcyjnej (14 marca br.) w szeregi Ambasadorów Zwierząt Straży dla zwierząt wstąpił Tomasz Jacyków.

Znany z ekstrawaganckich stylizacji, nowy Ambasador zadeklarował krzewienie humanitarnego podejścia do zwierząt. Sam mocno zastanawia się nad adopcją pieska pochodzącego z Okienka Życia dla zwierząt. Podczas OSY mógł zapoznać się z ideą Okienka Życia, oraz podejrzeć, jak wygląda dzień pracy wolontariuszy Straży dla Zwierząt. W Warszawie od miesiąca działa Okienko Życia dla ratowania zwierząt, które jeszcze nie zostały porzucone, ale są źle traktowane i grozi im porzucenie lub dyskretne uśmiercenie, albo które żyją w złych warunkach z powodu obiektywnych ludzkich trudności.

SDZ to organizacja non-profit, utrzymująca się dzięki wsparciu ludzi dobrej woli i 1% z podatków, dlatego każde wsparcie jest wielce pożądane.

Straż dla Zwierząt w Polsce

Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments