WARSZAWIANIN W FINALE KONKURSU ORGANIZACJI PETA NA NAJSEKSOWNIEJSZEGO WEGETARIANINA


Co łączy Warszawianina Igora Miecznikowskiego z Billem Clintonem, Alicią Silverstone, Natalie Portman i Joaquinem Phoenix’em? Otóż wszyscy są wegetarianinami bądź weganami! Misją organizacji PETA jest obecnie znalezienie tych nie-tak-sławnych odpowiednikó

 

Głosowanie trwa, 25 sierpnia 2011 – zwycięzcy otrzymają zestawy produktów firm Vintage Boots, Bourgeois Bohème oraz dalszy
 
Warszawa – Co łączy Warszawianina Igora Miecznikowskiego z Billem Clintonem, Alicią Silverstone, Natalie Portman i Joaquinem Phoenix’em? Otóż wszyscy są wegetarianinami bądź weganami! Misją organizacji PETA jest obecnie znalezienie tych nie-tak-sławnych odpowiedników. Igor zwyciężył z ponad setką „konkurentów” z całej Europy. Jest jednym z ośmiu finalistów w konkursie na „Najseksowniejszego Wegetarianina Europy”.
Igor stał się wegetarianinem rok temu zainspirowany filmem „Earthlings” (Ziemianie) oraz słowami piosenki grupy „The Smiths” pod tytułem „Meat Is Murder” (Mięso to morderstwo). Igor jest studentem, włada jezykami Angielskim oraz Hiszpańskim, uwielbia Oscar’a Wilde’a. W wolnych od nauki chwilach można go znaleźć na boisku do piłki nożnej lub grającego na gitarze.
 „Wegetarianie są często zdrowsi i mają więcej energii od tych, którzy jedzą mięso, to ma również duże znaczenie dla bycia bardziej seksownym” –te słowa wypowiedział Abi Izzard, koordynator do specjalnych projektów organizacji PETA. Dodał również: „Wystarczy spojrzeć na naszych pełnych współczucia, seksownych finalistów aby zauważyc, że wszyscy z nich są zwycięzcami”.
 
Aby zobaczyć zdjęcie Igora oraz jego krótką biografię razem z fotografiami innych naszych konkursowych „piękności”, prosze kliknąć tutaj. Głosowanie jest możliwe do momentu kiedy PETA ogłosi dwoje zwycięzców – kobietę i mężczyznę – na podstawie liczby głosów, ich zaangażowania w obronie praw zwierząat oraz oczywiście ich atrakcyjności! Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 24-go września i otrzymają w nagrodę zestawy od brytyjskich firm takich jak: The Throw Company, Vintage Boots, The Redwood Wholefood Company, Bulldog i Bourgeois Bohème.
Więcej informacji na temat konkursu oraz miejsce do głosowania znajdują się pod tym linkiem lub na stronie internetowej PETA.org.uk.

Materiał nadesłany przez PETA.org.uk

Array