Wyniki konkursu Cat Madl II Wiosna


Nadesłaliście mnóstwo pięknych zdjęć pięknych kotów. Dominował motyw wiosny, co nas bardzo cieszy :) Były dachowce i rasowe, na wesoło i na poważnie. Wszystkim kotom biorącym udział w konkursie nadajemy tytuły Honorowych Cat Madl. A kogo nagrodziliśmy?

 

Nadesłaliście mnóstwo pięknych zdjęć pięknych kotów. Dominował motyw wiosny, co nas bardzo cieszy 🙂 Były dachowce i rasowe, na wesoło i na poważnie. Koty niewychodzące i spacerujące na smyczy lub luzem. Kot w roli baranka wielkanocnego i kot Który Już za Tęczowym Mostem. Koty szukające domu i takie, które dom już znalazły. Jedno je wszystkie łączy – widać, że to mruczki szczęśliwe.

Wszystkim kotom biorącym udział w konkursie nadajemy tytuły Honorowych Cat Madl 🙂

 A kogo nagrodziliśmy zestawami dizajnerskich legowisk i misek ufundowanych przez markę Gourmet?

1. https://www.koty.pl/galerie-foto/cat-madl-ii—wiosna/go:1/art160.html
Hiltek, fot. Martyna Skrok – fotograficznie super – pastelowe przedwiosenne kolory, naturalnie pozujący Model, piękna kompozycja i ten bokeh… (czyli rozmycie tła). Brawo!

2.https://www.koty.pl/galerie-foto/cat-madl-ii—wiosna/go:1/art10.htmlLukrecja, fot. Magdalena Krajewska-Samulska – za największe kocie oczy, nietypową urodę, i za ten koci chód…

3. https://www.koty.pl/galerie-foto/cat-madl-ii—wiosna/go:1/art102.html – Karmel, fot. Aneta Kołodziej – za zalotną pozę, niezwykłą urodę (rudy marmurek!) i dobry koci gust (kocimiętka rulez ;))

4. https://www.koty.pl/galerie-foto/cat-madl-ii—wiosna/go:1/art126.html – fot. Madziabz – Poczuj wiosnę nosem! – piękny koci pyszczek, kolorowe tulipany, opis zgrabnie dopełniący całości. I za obróżkę z My home 🙂

 Gratulujemy! 🙂

 

Array