XII Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR Łódź, 20-22.05.2011


Kilkudziesięciu wystawców, I Konferencja Zoologiczna, Międzynarodowa Konferencja Kynologiczna CYNO2011, VI Sympozjum Akwarystyczne, liczne wystawy zwierząt, konkurs dla publiczności, bogaty blok warsztatów dla właścicieli sklepów i hurtowni zoologicznych.

 

 

Kilkudziesięciu wystawców, I Konferencja Zoologiczna, Międzynarodowa Konferencja Kynologiczna CYNO2011, VI Sympozjum Akwarystyczne, liczne wystawy zwierząt, konkurs dla publiczności, a przede wszystkim bogaty blok warsztatów dla właścicieli sklepów i hurtowni zoologicznych w ramach I Forum Handlu Zoologicznego! To wszystko na XII Międzynarodowych Targach Zoologicznych PET FAIR. Targi odbędą się w dniach 20 – 22 maja 2011 w Łodzi (Hala EXPO, ul. Stefanowskiego 30).

 

Na targach swoją ofertę zaprezentuje kilkudziesięciu wystawców. Pokażą pokarmy dla zwierząt; akcesoria do ich hodowli i pielęgnacji – miski, klatki, karmniki; zabawki dla zwierząt; artykuły rymarskie; akwaria, rośliny akwariowe oraz akcesoria akwarystyczne – pompy, filtry, grzałki; ryby słodkowodne i morskie, gady, płazy, ptaki, drobne gryzonie; terraria. Na targach zaprezentują się także liczne wydawnictwa poświęcone hodowli
i pielęgnacji zwierząt.

 

WSZYSTKO DLA SKLEPÓW I HURTOWNI ZOOLOGICZNYCH

Tegoroczna edycja targów będzie zupełnie inna od wcześniejszych. Stawiamy na dialog, edukację i rywalizację. Właścicieli firm, sklepów oraz hurtowni zapraszamy na:

 

Forum Handlu Zoologicznego BestPetShop

Wśród prezentowanych tematów znajdą się m.in. zagadnienia związane z visual merchandisingiem, technikami wpływu na klienta, psychologią koloru czy też warsztaty poświęcone zawartości etykiet produktowych. Nie zabraknie również wystąpień związanych z obecnością w internecie – m.in. na temat e-commerce i social media. Kontekstem każdej prezentacji będzie handel zoologiczny.

UDZIAŁ W FORUM HANDLU ZOOLOGICZNEGO BestPetShop – na podstawie karty dla profesjonalisty, po wcześniejszym przesłaniu imiennego zgłoszenia potwierdzającego chęć uczestnictwa w Forum na adres: [email protected]

 

I Konferencja Zoologiczna

Możliwość współdziałania przedstawicieli branży na rzecz poprawy warunków funkcjonowania rynku zoologicznego w naszym kraju będzie wiodącym tematem tej konferencji.

 

Konkurs na Produkt Innowacyjny dla Pet Biznesu 2011

Konkurs skierowany jest do wystawców targów PET FAIR i ma na celu promocję i  krytyczne spojrzenie na wprowadzany do sprzedaży asortyment pod kątem realnych szans osiągnięcia sukcesu.

 

Firma A.Ziarko dla właścicieli sklepów

Podczas targów firma "A.Ziarko" – wyłączny importer produktów marki Sera, zaprezentuje na swoim stoisku jak skutecznie wykorzystywać nowoczesne technologie informatyczne w akwarystyce i marketingu.

 

IMPREZY TOWARZYSZĄCE 

 

Zachęcamy do dokonywania prerejestracji na naszej stronie do dnia 17 maja. Prerejestracja umożliwia zakup karty trzydniowej za jedyne 15 pln ! A karta umożliwia udział we wszystkich warsztatach Forum Handlu Zoologicznego.

 

Array