QUIZ: Czy na pewno wiesz wszystko o kocim odżywianiu?


Zaglądasz swojemu kotu do miski? Jeśli świadomie kontrolujesz i układasz jego dietę, to dziś masz okazję sprawdzić swoją wiedzę z tego zakresu!

Poprawne odpowiedzi do testu. Żywienie kota – jak dużo o nim wiesz?

1234567891011
BACABABAACB

11-10 poprawnych odpowiedzi. Jesteś prawdziwym ekspertem, jeśli chodzi o żywienie kota. Miska mruczka nie ma przed tobą tajemnic i z pewnością doskonale wiesz, co i w jakich ilościach powinno się w niej znaleźć. Gratulacje!

9-7 poprawnych odpowiedzi. Świadome żywienie kota nie jest ci obce. Widać, że nie bierzesz pierwszej lepszej karmy, ale starasz się dobrać tę najlepszą. Niektóre informacje nie są ci znane, ale ten wynik i tak jest bardzo dobry. Gratulacje!

6-4 poprawne odpowiedzi. Masz pewną wiedzę na temat żywienia kota, jednak niektóre kwestie są ci obce. Skorzystaj z zamieszczonych odnośników do artykułów, by szybciutko nadrobić braki. Mamy nadzieję, że miło spędzisz czas!

Poniżej 4 poprawnych odpowiedzi. Oj… Chyba powinieneś odrobić lekcje i dowiedzieć się nieco o żywieniu kota. Jak widzisz, nie jest to taka oczywista kwestia. Może zatem warto doczytać o kilku sprawach? Powodzenia!

I jak wyniki? Jest się czym pochwalić w komentarzu? Jeśli tak, to podzielcie się z nami tą dumą!

Autor: Julia Dzierżak
Array
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments